reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik gratuluję wyników badań dla nas babć są one bardzo ważne :)

Esiek w panikę wpadlas bo wiesz że to jeszcze nie czas Ale nie martw się ją sama mam problem z tym czy czasem nie przeocze tego momentu a już rodzilam.
 
reklama
Majka no chyba mała zeszła mi do kanału różnego bo tam ja teraz czuję jak się naprezy mam wtedy wrażenie że się posiusiam haha. Ale kurczę nie wiem czy my nie będziemy z tych co przenoszą.
 
Esiek co ja tu czytam, niech się Gośka nie pcha jeszcze na świat, przecież dobrze jej u mamy, no chyba, że chce skorzystać z ostatnich ciepłych dni w tym roku ;-):-D

Genna
plamień na razie (odpukać) nie mam, dwa razy wprzeciągu 2 tygodni miałam lekko zabarwioną lutkę, nawet jaśniejsze niż capucino ale tylko 3-6 godzin i jest czystko. Oby już nie wróciły.

Minni Ty już o drugim dziecku myślisz, pozazdrościć :tak:

Madzia dokładnie tak jak napisałaś, byłam pewna, że z racji wieku ryzyko będzie dużo większe a ja mam wszystkie wyniki w środku normy (na wykresach) więc jest dobrze.
 
Dzięki dziewczyny za cieple słowa, obudziłam się i już mi lepiej a i w głowie spokojniej. Przyszła moja paczka z koszulami do karmienia i stanikiem - mam nadzieję, że Gośka nie czeka tylko na to ! Zamówiłam z tego linka co kiedyś Bziumelka wklejała i koszule są bardzo fajne jak na te pieniądze, natomiast biustonosz to dramat - tzn. one chyba wszystkie takie paskudne są ;/
Wklejam link do koszul gdyby ktoraś chciała kupić bo warto: S/M Koszula nocna dla karmiącej , do porodu! (4651397809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co do kolejnej ciąży po CC to kiedyś zagadałam gina i powiedział, że nie ma reguły ale dobrze by było choć te pół roku od porodu nie zajść żeby dać macicy odpocząć. Myślę, że to że trzeba czekać rok czy nawet dwa to mit tak samo jak z tym, że po poronieniu trzeba czekać 3 cykle ale też zgadzam się, że zajść w 2 czy 3 miesiące po porodzie to chyba przesada.

Kasik -
no i UFFFFFFFFFFFFFFFFFF :) Super, cieszę się ogromnie.

Madzia - mi też się wydaje, że Gośka się obsunęła bo teraz to parcie na pęcherz czuję o wiele intensywniej, inaczej i bardziej boleśnie niż wcześniej. No nic, 15.10 mam wizytę - chciałabym do niej dotrwać.
 
Esiek, cieszę się, że już Ci lepiej. Kasik i z Twoich wyników.
Ja dziś robiłam tzw. krzywa cukrową i jestem w szoku: na czczo 60, po godzinie 107, po dwóch godzinach 93. Między poraniami grzecznie siedziałam. Nie słyszałam jeszcze o tak niskim cukrze, może to wynik zdrowego trybu życia i sportu... lub jakaś niedocukrzona jestem? Nie wiem...
 
PAŹDZIERNIK
1. MAJKA201 (12 październik) syn Miłosz
2. MADZIA76 (18 październik) córka Marcelina
____________

LISTOPAD
3. FOOTE (5 listopad) syn Jerzy
4. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
5. LOLITKA200 (13 listopad)
6. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
7. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
8. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
9. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
10. Ona232 (12 grudzień), syn Antoś
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
11. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
12. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
13. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
14. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
15. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
16. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
17. ewelina.br (4 luty) syn
18. Medalikara (14 luty) córka Helenka
19. Genna (20 luty), syn
____________

MARZEC
20. montana8 (2 marzec) córka Zosia
____________

KWIECIEŃ
21. Smerfeta (1 kwiecien)
22. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
23. Kasik36 (10 kwiecien)
24. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
lilka weź bliznę w dwa palce i zroluj bliznę nie powinien tworzyć się rowek z blizną w środku . Najlepiej widać to na przykładzie dłoni jak weźmiesz skórę to może zrolować bez przystanku z jednej strony na drugą i z blizną powinno być tak samo . Niestety u mnie tak nie jest - jak złapię bliznę to robią się 2 wałeczki z blizną po środku i nie da się jej zrolować z góry na dół i na odwrót . Poza tym wciągaj mięśnie brzucha i patrz na bliznę jeśli robią Ci się dołeczki z blizną w środku to znaczy , że w tych miejscach blizna się przykleiła - normalnie jak wciągasz mięśnie to skóra jest gładka .
 
Do góry