reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Minni ja zawsze słyszałam że po roku od cc można zajść ponownie. No chyba że macica sie nie tak zrosła i są jakieś problemy to pewnie lekarze wolą czekać dłużej. 2 miesiace po cc kolejna ciaza?? Jak dla mnie to skrajnie nieodpowiedzialne.
 
Montana lekarze na połówkowym niekiedy odsyłają na dodatkowe badania - ja też byłam na echu serduszka i zazwyczaj nic złego ono nie wykazuje - lekarze po prostu często z jakiegoś powodu nie są w stanie sprawdzić tego dokładnie (ułożenie dziecka, kiepski sprzęt, brak szczegółowej wiedzy czy po prostu jakieś przypuszczenia które wcale się nie potwierdzają - jak u mnie czy u Magdy). Także wiem że jest trudno ale postaraj się nie stresować za bardzo - trzymamy kciuki aby badanie nie wykazało nic złego :tak:

Esiek mam nadzieję że to fałszywy alarm a biegunka 'tylko' ze strachu ... faktycznie jeszcze chwilę mogłaby Twoja księżniczka poczekać ;-). Trzymam mocno kciuki.
 
O kurczę Esiek czyżby to już :szok:, niech no Gosia jeszcze poczeka. A jak sie czujesz teraz? Dalej masz te bóle?
A ja dziś od rana próbuje dodzwonić sie do tego kardiologa prenatalnego i szlag mnie trafia, bo albo zajęte, albo sygnal jest ale nikt nie raczy odebrac. Jak sie nie dodzwonie to bede musiala pojechac osobiście sie zarejestrowac. Poprostu masakra jakas. Dziś w ogóle dopadł mnie dól, tak bardzo sie martwie o moją Zosie. Co popatrzę na zdjęcie z USG 3d wczorajszego to płakać mi sie chce.

Madziu i zmień mi proszę datę porodu na 2.03.2015. Z kliniki lekarz caly czas mi tak mowil, a ta lekarka co bylam wczoraj twierdzila ze 22.02. Ale po USG wyszlo ze jednak bardziej prawdopodobne ze lekarz z kliniki mial racje i bedzie 2.03.2015
 
Ostatnia edycja:
Infinity dziękuję pocieszyłas mnie, napawdę.
Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze a co do ułożenia mojej Zosi to faktycznie wczoraj była uparta i nie chciala współpracowac ;-), była mocno wtulona w moją miednicę i ogolnie ciężko sie ją mierzyło lekarce. No nic nerwy to mnie zjedzą nim sie uda dostac do tego specjalisty. Serduszko ogólnie dobrze zbudowane, przepływy prawidłowe, równo pracowało. Wiec zastanawiam sie co to są te 3 duzenaczynia w śródpiersiu. Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych informacji co do tego.
 
Esiek ty weź z Gośką porozmawiaj !!! Niech zostanie jeszcze u mamusi !!!!! Wrześniowe dzieci byly leniwe a teraz dziecioki pchają sie na swiat wcześniej :)
Montana spokojnie to tylko służba zdrowia !!! Nie stresuj Zosieńki ! Musi byc dobrze :)
A mnie wykończą noce haha siku, susza w pyszczku i dziwne snu na zmianę objął tu sie wyspać :p hahaha
 
Bziumelka: uważam tak samo jak Ty, po dwóch miesiącach to zdecydowanie za szybko.

Dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi. Skonsultuje to jeszcze lepiej z innym lekarzem.
 
Ja tak na szybko z drogi, wyniki wyszly zaskakujaco dobrze biorac pod uwage moj wiek (tak powiedziala pani doktor) i nie widzi potrzeby robic dodatkowej diagnostyki :) Pogratulowala i kazala sie cieszyc zdrowa ciaza wiec mnie uspokoila :) Moje wyniki:
trisomia 21 1:2546
trisomia 18 1:6163
trisomia 13 1:19349
przeziernosc karku 1,6 mm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry