reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja jadę jutro na krzywą, coś czuję że nie będą dobre wyniki... mam nadzieje że nie bedzie trzeba brac insuliny...

Jutro tez kurier przywiezie mi paczke z roznymi rzeczami do wyprawki :) Juz coraz mniej zostało :)
 
Cześć Dziewczyny!
Chciałabym zapytać czy przyjmiecie mnie do swojego grona? :sorry:
Łączy nas temat ivf, jednak moje dwa podejścia były nieudane. Później niespodziewanie, miesiąc przed planowanym transferem, trafiła nam się ciąża naturalna więc tak i pasuje do Was i nie pasuje :sorry:;-)

Znam tu wiele forumowiczek i miło byłoby razem z Wami zacząć poruszać w końcu typowo ciążowe sprawy, choć przyznam że cały czas ostrożnie podchodzę do tematu ciąży, np ciągle boje się cokolwiek kupić dla dziecka. I właśnie ze względu na to podejście, nie pasuje do dziewczyn, które bez problemu zaszły w ciążę. Im obce są takie obawy i na pewno nie znalazłabym u nich zrozumienia:no:
 
reklama
Do góry