reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka ja naprawdę nie miałabym nic pzreciwko temu żeby Marcelina już wyskoczyła z mojego brzucha, od dziś zostało nam równo 10 dni do terminu porodu więc już czas.

Esiek leż jak na razie moja położna mówiła że 35 tc to taki krytyczny i róże rzeczy się dzieją ale lepiej jeszcze poczekać a biegunka moze być z nerwów ja też miałam wtedy jak trafiłam na ip.

Co do miesiączki po porodzie to ja po połogu zamiast miesiączki dostałam krwotoku i nie było to przyjemne ale ja też nie karmiłam już. Każda z nas jest inna więc może to miesiączka.
 
reklama
lilka a ty prowadziłaś ciaze w salve?? Pytam bo chodzi mi o to w jaki sposob trzeba informowac klinike, bylam tam na serduszkowym wiec maja mnie odhaczoną a teraz dopiero po porodzie mam dac im znac??

Esiek kurde niby masz objawy poprzedzajace porod ale z drugiej strony biegunka zdarza sie nie tylko przed porodem, trzymam kciuki. A ile ostatnio Gosia ważyła??
 
Bziumelka
Ja bylam tylko na 1 wizycie w salve potwierdzające ciążę. Potem prowadzilam ciążę u lekarza który pracuje w Medeorze i mialam CC na życzenie co mi bardzo odpowiadalo. Jak Hania miala jakos 6 tyg to dzwonila p Malgosia i pytala o wszystko bo muszą wyslac info do MZ
 
Bziumelka A genetyczne gdzie robilas ? To na NFZ w matce polce ? Tam chcesz rodzic? Ja po moich doświadczeniach i znajomych omijalabym ten szpital szerokim lukiem... jak urodzilam to dzwonilam do salve zapytać czy cos potrzebują to panie w rejestracji jak zwykle nie poinformowane SA . Sami będą dzwonić. Na kiedy masz termin ? Nie widzę suwacxkow wiec nie wiem na jakim etapie jesteście....
 
Lilka - pokarmu mam bardzo dużo, momentami aż za dużo. Mała często nie nadąża łykać, a jak się kąpie to mleko samo leci jak z psikawki ;-) Najlepsze jest to, że jak karmie jedną piersią to i z drugiej w tym samym czasie leci ;-)
Dlatego bardzo się zdziwiłam i nie wiem czy to była miesiączka czy nie. W necie naczytałam się, że karmiąc piersią nie powinna wystąpić. I bądź tu człowieku mądry :-)

Elleni: a Ty na moim miejscu ile byś poczekała? co lekarz to inna wersja odnośnie następnej ciąży po cc. Czytałam na forach, że i po dwóch miesiącach dziewczyny zachodziły i było wszystko ok. Ja tak maksymalnie chciałabym poczekać do roku po, choć nie ukrywam że bardzo chciałabym zrobić tak jak pisałam wyżej. Ja w klinice co roku płacę 400 zł za mrożenie zarodków, podchodziłam prywatnie, za miesiąc muszę przedłużyć o kolejny roczek.
 
reklama
Lilka genetyczne połówkowe robiłam w Matce Polce u Respondek - Liberackiejna NFZ. A pozostałe usg na NFZ już w zwykłym gabinecie, bez super sprzetu. A co do porodów to co człowiek to opinia ja słyszałam już i dobre i złe opinie na temat każdego Szpitala w Łodzi. Tak, mam zamiar rodzić w ICZMP ze wzgledu na opiekę nad noworodkami tzn. sprzet i lekarze ktorzy maja najwieksze doswiadczenie w ciezkich sytuacjach ( chociaż zakładam że nic takiego sie nie wydarzy) co do warunków typowo dla mnie to się tym mniej przejmuje. Wymagajaca nie jestem ale chce zapewnić dziecku co najlepsze. Ale jeśli poród nastąpi szybko to najbliższy Szpital to Rydygier (mam 10 minut). Planuję pójść na kwalfikacje do Medeora ale to jeszcze troche i do konca nie wiem czy chce. Co do terminu to wg @ 25stycznia ale "owulację" mialam wczesniej wiec ma sie to ni jak i od poczatku wszystkie usg podawały termin 21 stycznia, ale ostatnie usg jeszcze przyśpieszyło i wyszło na 12stycznia. Czyli 2tygodnie do przodu, chociaz narazie ta data sie nie sugeruje. Tydzien temu moja Sonia ważyła już ok.800g.
 
Do góry