reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Martaczi - super ze jesteś z powrotem. Napisz nam jak twoj synek koniecznie !!!!

Dziewczyny o ktore pytasz juz urodziły i tez nie czesto zagladaja ;)
 
Martaczi.. moj wiekszy babel prawdopodobnie bedzie dziewczynka... ale to nie jest potwierdzone w 100%.. czekamy dalej... odnosnie drugiego babelka to nie wiem kto mieszka...;-) ale juz sie zastanawiam kto siedzi... musze powolutku zaczac kupowac ciuszki... he he
 
Dziewczyny jeśli chodzi o majtki jednorazowe to polecam bo idąc się myć wyrzucasz wszystko do kosza i spokój . ja używałam ich w największe upały i nieprawda , że nie przepuszczają powietrza . Poza tym są dwa rodzaje flizelinowe i siatkowe ja miałam flizelinowe bo takie mąż kupił i są też tańsze od siatkowych aczkolwiek szybko się rwą a podkłady trzymają się w nich dobrze .
Lenkabar gratuluje synusia ! Widzę , że Ty także w 36 tygodniu miałaś cc . Pamiętaj żeby masować ranę aby skóra się nie przykleiła do reszty wnętrzności . U mnie tak się stało i muszę teraz bardziej męczyć ranę żeby wróciło wszystko do normy . Kuzynka , która jest rehabilitantką i też miała cc dała mi takie zalecenia bo po zagojeniu nic nie będzie Cię ciągnęło .
Czasem tak sobie myślę czy nie powinnyśmy stworzyć kolejnego forum - mamusie po in vitro - taki ciąg dalszy naszej
" przygody" z in vitro . Zazdroszczę też dziewczynom , które się spotykają poza forum bo macie z kim pogadać .
My w niedzielę chrzciliśmy naszą Oleńkę i byliśmy u spowiedzi - ksiądz był bardzo fajny nie moralizował , nie grzmiał - że jak to tak - i dał nam rozgrzeszenie mimo wyraźnego braku skruchy bo jak tu żałować naszego cudu .
 
Jak skora może się przyrosnac do wnętrzności ? Pierwsze slysze takie cos..... tez jestem po CC i bardzo dlugo nie dotykalam rany i nic takiego się nie wydarzylo . A jakie SA objawy tego ? Ciekawa jestem bardzo....
 
reklama
Weszlam zeby poszperac w, necie to napisze szybko - jest 5.30 a od drugiej w nocy meczy mnie tępy ból krzyża i to ewidentnie przypomina mi ból okresowy. Ide wziac kapiel ciepla jak nie pomoze chyba czeka mnie wycieczka na izbe przyjec .... kurde jestem sparalizowana ze strachu. Mam nadzieje ze panikuje i ze te bole to element tego etapu.
 
Do góry