reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

montana na pewno wszytsko jest ok, kardiolog się przyglądnie i na pewno będzie dobrze obyś tylko szybko miała tą wizytę bo nerwy nie pomagają, gratuluję córuni.

co do majtek poporodowych to u mnie w szpitalu jak najbardziej są wskazana jakie chcę jednorazowe czy bawełniane obojętnie.

dziewczyny które rodziły czy wiecie co to są bóle krzyżowe bo mnie dziś od południa strasznie napiernicza krzyż w okolicy kości ogonowej po za tym nie mam skurczy brzusznych i nie wim co sie dzieje czy ja zaczynam rodzić czy to zwykły ból kręgosłupa, mała tylko strasznie mi sie wierci., nie wiem czy mam dzwonić do położnej bo głupio by było gdybym nie umiała tego rozmoznać, ale pierwszy raz mnie tak boli.
 
reklama
Madzia no to lenka pisala przeciez ze ja tak bolalo - krzyz jak na okres tylko o wiel mocniej. Poza tym kochana - no kiedys sie musi zaczac nie ? :)
 
Montana, gratuluję Zosi ;)
Na pewno wszystko będzie dobrze. Ja też robiłam echo bo dr był zaniepokojony tym że serduszko biło nierówno. Teraz na echu było wszystko dobrze, serducho jak dzwon. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.
 
Esiek to ty tez sie musialas zestresowac na polowkowym. Mam nadzieje ze szybko dostane sie do specjalisty.

Madziu cos mi sie wydaje ze chyba zaczal sie porod u Ciebie :). Kolezanka jak zaczela rodzic to miala okropne bole krzyzowe dopiero otem skurcze. trzymam kciuki
 
ale mnie nigdy krzyż na okres nie bolał i teraz nie wiem za bardzo chyba jeszcze poczekam z tym telefonem bo może to fałszywy alarm po za tym nie boli mnie nic, kurcze mogły by chociaż wody odejść to bym wiedziała.
 
Montana - pewnie ze sie stresowalam i jak dluzej o tym mysle to dalej sie stresuje. Ale co moge wiecej zrobic ? Gin ktory robil usg jest specjalista w tej dziedzinie, chyba jedynym u nas wiec konsultowac nie mam co. Poszperalam w necie i nie znalazlam nic niepokojacego ale wiadomo - boimy sie kazdej innosci. Bede po prostu regularnie chodzic z mala do kardiologa.
 
Witam po długim czasie moje Kochane,

mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę pamiętacie :-) dziś mija 4 miesiące od urodzenia mojego synka :-D Mały ma się dobrze waży już trochę ponad 5 kg i jest bardzo grzeczny teraz zaczyna się wszystko powoli układać...

ale cofnęłam się kilka stron i patrzę, że tu same dobre wiadomości gratuluję Kochane ciąż i dzidziusiów :tak:
cały czas o Was myślę i mam nadzieję, że znajdę czas żeby częściej się odzywać!
a jest jeszcze jakiś kalendarz, żebym mogła zobaczyć terminy porodów;-)
 
reklama
Marteczki, kalendarz do wglądu ;)

PAŹDZIERNIK
1. MAJKA201 (12 październik) syn Miłosz
2. MADZIA76 (18 październik) córka Marcelina
____________

LISTOPAD
3. FOOTE (5 listopad) syn Jerzy
4. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
5. LOLITKA200 (13 listopad)
6. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
7. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
8. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
9. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
10. Ona232 (12 grudzień), syn Antoś
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
11. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
12. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
13. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
14. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
15. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
16. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
17. ewelina.br (4 luty) syn
18. Medalikara (14 luty) córka Helenka
19. Genna (19 luty), syn
20. montana8 (22 luty) córka Zosia
____________

KWIECIEŃ
21. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
23. Kasik36 (10 kwiecien)
23. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki
 
Do góry