reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Imię dla córci ustalone ;)
Mąż wkońcu uległ bo nawet teściowa mnie poparła i został sam ze swoją wizją ;) Będzie Zosia :)

A to moje brzusio ;) rozpoczynamy 21 tc.
uploadfromtaptalk1410164619791.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1410164619791.jpg
    uploadfromtaptalk1410164619791.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Jogo ogromne gratulacje, to musi być cudowne uczucie utulić swoje dzieciątko :).
Madziu brzusii uroczy, jejku a jaka ty chudzinka jestes :-p.

No moj brzusio tez powolutku zaczyna rosnąć, z czego sie ogromnie cieszę, choć cieżko mi sie juz spi wnocy i postanowilam kupić poduszkę do spania dla kobiet w ciąży, kiedys Madziu wyslalas linka z allegro z ta poduszką i kupilam tą sama. Sprawdza Ci sie ona?

Jutro mam wizytę i nie ukrywam ze troszkę sie stesuję, ale to juz chyba normalne :tak:. Ciekawe czy potwierdzi sie że bedzie chlopczyk, czytalam gdzies ze w 12 tyg jak lekarz powie plec to za szybko bo narzady wygladają podobnie, a z siusiaka moze sie zrobić pipunia ;-). No ale dla mnie najwazniejsze by bylo zdrowe, choć jak bedzie chlopczyk to bedzie Jakub :).
No a dzis musze sie pochwalic troche zaszalalam no ale fajna okazje trafilam w moim miescie na olx. Kupilam łózeczko żyrafka w super cenie 130 zl, w stanie bdb. Kobieta sprzedaje bo sie przeprowadza i nie chce tego juz przenosic. Dodaje mi przewijak, ochraniacz do łózeczka, materac kokosowo-gryczany i zapytala jaka plec dzieciątka, to mi naszykuje jeszce ciuszki. Mysle ze fajna okazja ;-). Jutro jade odebrac :-)


A oto mój brzusio w 15t4d, na razie wyglądający jakbym była dobrze najedzona :-D:

2014-09-08 11.23.53.jpg
 

Załączniki

  • 2014-09-08 11.23.53.jpg
    2014-09-08 11.23.53.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Lenka najważniejsze że Tobie warunki i sala odpowiadają, a faktycznie najbardziej istotna jest opieka, już tyle wszystkie tu przeszłyśmy że myślę ze atmosfera przy porodzie jest dla nas bardzo ważna, zresztą myślę ze dla każdej kobiety jest to istotne aby przyjście na świat dziecka było pieknym momentem a nie jakąś abstrakcją. No z tym pokojem rodzinnym to podobno ciężko tam trafić, moja szwagierka rodziła 8 lat temu itrzeba było płacić to ona akurat trafiła.

Madzia super brzusio bardzo ładny:)

Montana dobry zakup.

Dziewczyny a ja wczoraj myślałam normalnie że rodzę, tak się jakoś słabo czułam i miałam takie skurcze przez 2h że aż mnie strach obleciał, bo kurcze nie jestem jeszcze gotowa, nawet nie spakowana bo przecież to dopiero 35 tc, więc niech jeszcze Marcela posiedzi w brzuchu chociaż ze 3 tyg.. Ale na szczęście przeszło i zrobiłam się potem taka głodna ze konia z kopytami bym zjadła, co to za dziwny stan był to szok.
 
Montana, brzusio rośnie już ;)
Z poduszki jestem zadowolona.
Śpię z nią cały czas jak ją w nocy zostawię bez opieki to mój mąż się do niej wtula ;)
Super ofertę wyrwałaś ;) mi przeszła koło nosa oferta fotelika z bazą maxi cosi za 300 zł bo ludzie szybko chcieli sprzedać. Mam na oku aukcję z huśtawka ale muszę poczekać do piątku na potwierdzenie czy rzeczywiście będziesz córcia bo huśtawka słodko różowa ;)
 
witajcie kochane,jak tam wasze bąbelki?dają w kośc?bo nasza Hania w dzień smacznie śpi a nocą grasuje:-Djest taka kochana.Co do porodu to lekko nie było ,ogólnie trwał 6 godzin,dostałam znieczulenie zewnątrzoponowe bo bez niego była masakra,a przy okazji dorobiłam sie hemoroida,ale warto było:-DJestem przeszczesliwa.
 
reklama
Madziu sliczny brzusio ;-)

Montana na pewno wszystko bedzie dobrze.. ;-) trzymam kciuki za wizyte i gratuluje brzuszka ;-) sliczny brzusio
 
Do góry