reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Emila sliczny brzusio ;-)

Genna dzieki za informacje.. wyslalam mojego po chrupki kukurydziane.. moze uda mi sie cos zjesc.. to dobrze ze pojechalas do lekarza, przynajmniej wiesz co i jak i bierzesz leki.. a jaki lek dostalas? Antybiotyk? Cipronex? Super ze czujesz bulgotki ;-)

Montana slabe pocieszenie jak siedze nad kiblem praktycznie non stop ze jeszcze 4 tyg.. no ale juz blizej niz dalej ;-)
 
reklama
o ranysiu dziewczyny nie było mnie wieki!:zawstydzona/y: przepraszam Was, ale odkąd urodził się Antoś doba ma zdecydowanie za mało godzin. Biednego męczyły całymi dniami kolki. Na szczęście jest już o niebo lepiej i wreszcie znalazłam chwilę żeby do Was napisać. Czy byłaby któraś z Was tak miła i napisała mi skrót tego co się wydarzyło tutaj od lipca? dziewczyny lipcowe i sierpniowe jak Wasze porody? liczę na specjalne relacje dla mnie bo nie jestem w stanie nadrobić zaległości. Kto jest teraz liderką?

u nas ok. Antoś rośnie w oczach, kolki mijają powoli, z każdym dniem ataków bólu jest coraz mniej. Dopiero Nutramigen nam pomógł, więc mogła być również nietolerancja laktozy.
 
Szyszka, to aktualny kalendarz ;)

WRZESIEŃ
1. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
____________

PAŹDZIERNIK
2. MAJKA201 (12 październik) syn Miłosz
3. MADZIA76 (18 październik) córka Marcelina
4. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
5. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
6. FOOTE (5 listopad) syn Jerzy
7. LOLITKA200 (13 listopad)
8. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
9. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
10. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
11. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
12. Ona232 (12 grudzień), syn Antoś
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
13. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
14. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
15. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
16. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
17. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
18. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
19. ewelina.br (4 luty) syn
20. Genna (19 luty), niespodzianka :)
21. montana8 (22 luty) syn Jakub
 
magda - możliwe możliwe, ja też od jakiegoś czasu mam ślady na koszulce... nie jest ciągle co prawda ale co kilka dni się pojawia... najgorszy jest przy tym taki kłujący ból sutków, ale można znieść...
 
Madzia I Piotr super ze juz masz malutka przy sobie i fajnie ze spi w dzien,w nocy bobasy chyba lubia grasowac szczegolnie na poczatku,ale przestawi sie za jakis czas.Lucy chodzi spac okolo 12 w nocy i jeszcze pare dni temu nie odbylo sie to bez placzu,zawsze o tej samej godzinie.Pielegniarka poradzila mi dodawanie kropelek infacol na kolki do wieczornego karmienia i od tej pory nie placze.Nie miala typowych kolek ale cos tam zalegalo jej na zoladku.
Gratuluje jeszcze raz!:happy:
 
Ona, Magda krzywa cukrowa to nic strasznego, ja więcej stresu miałam przez te opowieści niż to było warte, naprawdę :tak: U mnie cytrynę można było dodać ale Panie w labo zdecydowanie odradzały - mówiły że zdania są co prawda w tej kwestii podzielone ale niektóre źródła podają że może wpływać na wynik - stwierdziłam że spróbuję bez a jak nie dam rady zatrzymać to wtedy z cytryną ale udało się bez problemu - gorzej czułam się na czczo bez niczego w żołądku niż po wypiciu glukozy ;-)
Magda u mnie od ok. 25tc się zaczęło, na początku też wydawało mi się to niemożliwe ale właśnie ema pisała że ma tak samo. No i to charakterystyczne wbijanie szpilek, chociaż u mnie teraz już rzadko boli, gorzej było na początku. Ja strasznie chcę karmić i miałam nadzieję że to może dobry zwiastun że z laktacją pójdzie gładko ale właśnie czytałam że niestety nie ma to niby związku, szkoda ;-)
 
reklama
Hej dziewczynki :).
Byłam dziś na wizycie u ginekologa, troche zawiedziona jestem bo nie mialam USG bo lekarka powiedziala ze nie mozna często robic, wiec nie pooglądalam mojego szczęscia. Mialam tylko badanie ginekologiczne, na ktorym wszystko jest OK, macica sobie rośnie. Ehh myslalam ze na kazdej wizycie jest USG, wy tez tak mialyscie?
 
Do góry