reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
jogo gratulacje

musze sie spytac mojego gina czemu to tak jest a moze tak ma byc ja tez mialam robiona operacje na przepukline pepkowa moze to ona sie odzywa przy okazji
 
Jogo gratuluję Kruszynki!!!!!!!! Czekamy na szczegółową relację :)

Ona ja też miewałam takie kłucie, ciągnięcie w pępku- doktor mówił, że ok, to normalne

Esiek, Madzia- ja dziś z M wybrałam się na porodówkę na Pomorzany i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) nie było akurat żadnego porodu, więc bardzo miła i fajna położna oprowadziła nas po wszystkich salach porodowych łącznie z salą do CC i bardzo szczegółowo opowiedział na każde nasze pytanie. Wiadomo, że za pięknie tam nie jest.. ale to dla mnie nie istotne akurat. Dla mnie bardzo istotne, że zewnątrzoponowe bez najmniejszego problemu i pani nawet powiedziała, że "należy nam się więc czemu mają robić problemy?!" Tatuś może być przy CC jak najbardziej :) jest niestety tylko jedna sala, gdzie mąż może zostać na noc- nie można za taką opcję płacić, więc trzeba mieć nadzieję, że akurat będzie wolna. Ogólne wrażenie b. dobre :)
 
reklama
Do góry