reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Montana tak przeziebienie przeszlo praktycznie ale mam takie mdlosci i wymioty ze juz pluca wyplulam. Nie dam rady nic przelknac, zmuszam sie zeby zjesc chodz troszke bulki z maslem albo suharki ale tez ciezko mi to idzie.. pije duzo ale wiesz zaraz laduje do w wc.. jestem padnieta i wygladam jak zombi.. moze jakies sloiczki dla dzieci zaczne jesc.. w ogole mniej bywam na forum bo nie daje rady..:-(
 
Olusia chrupki kukurydziane proponuje i Słoiczki dla dzieci :)

A ja od soboty wieczora mam bardzo silne bóle w podbrzuszu i bardzo mi stwardniał brzuch ale jak to ja czekałam aż przejdzie ale dzisiaj nadal bolało wiec tel do lekarza i do szpitala bo akurat miał dyżur i u mnie prawdopodobnie zapalenie pęcherza - bezobjawowe, z badań z moczu wyszły mi leukocyty ponadliczbowe , przy siusianiu nic nie boli, dostałam leki jak za 3 dni nie przejdzie to musze zrobic posiew moczu i dzwonić z wynikami jak wszystko bedzie ok z wynikami a dalej bedzie bolało to dr chce mnie do siebie zabrać na oddział na diagnostykę :/ uwielbiam szpitale :/
Ale mam dzisiaj ochotę na jajko na twardo :) znaczy sie zachcianka jak nic :)
 
Olusia bidulko wiem coś o mdłościach, tyle ze ja nie wymiotowalam, a zarzucalo mną nad toaletą hihi. Dzieciaczki dają mamusi znać o sobie hihi, ale jeszcze z 4 tyg i w powinno przejść, u mnie ok 13 tyg przeszly mdlosci i czuje sie juz OK, tylko piersi dalej mnie bolą.

Genna dobrze z maleństwem dobrze, lipa ze podlapalas zapalenie pęcherza, ale na szczescie nic CIe nie boli, ja to kiedyś miesiąc w miesiąc mialam zapalenia pęcherza, ból jak cholercia. Balam sie ze w ciazy tez mi sie bedzie czesto zdarzac, ale odpukac narazie nic nie boli. Pij duzo wody, zeby wypłukac bakterie. A jakie leki dostalas? Ja ostatnio na bakterie w moczu dostalam Furoxin i bakterii juz nie mam. Trzymam kciuki by wyniki sie poprawiły i by obeszlo sie bez pobytu na oddziale :tak:. A pisalas ostatnio o ruchach swojego obcego hihi, są juz intensywniejsze?? Ja dalej czekam na pierwsze smyranie :)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1410188614.807361.jpg

Oto moj brzusio w 20 tyg:
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1410188614.807361.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1410188614.807361.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 36
Fajne macie juz te brzuszki:)
ja dzisiaj lezakuje, bo sie naczekalam na wizyte u lekarza, a mój kregoslup nie polubił tamtejszego krzesla.
Mój mały, wielki człowiek wazy juz 2kg:) i tak kopał w głowice od usg, ze musiałysmy zrobic przerwe w mierzeniu az sie uspokoił. A pózniej dostał czkawki, wiec nie naogladalam sie dzisiaj za bardzo:) Ale wszystko jest ok.
 
Emilia duży ten brzusio :)

Montana dostałam urosept, miałam brać prental urocare ale tego nie ma w aptekach i podobno wycofali juz produkcji wiec urinal biorę, biorę tez buscopan, bo no spa nie pomagała, było ryzyko ze będe znowu brała lutke dowcipnie po tym jak usłyszał ze mi brzuch twardnieje, ale narazie nic dowcipnie jeżeli to zapalenie, za 3 dni mocz na posiew i zobaczymy co dalej, jak narazie jest coraz gorzej z bólem, na szczęście z obcym wszystko dobrze :)
A Bulgotanie nadal jest ale przez ten ból to ostatnio nie za bardzo zwracałam uwagę na to , po 17 i wieczorem jak leżę w łóżku to czuje bulgotki :) a w sobotę to brzuch mi stwardniał i bluzka sie opinala, ale teraz juz brzuch zmalał :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emilia tego Paciorkowca to sobie teraz daruj bo w 36 tc i tak ci zrobią to badanie przed porodem bo jest obowiązkowe a teraz to tylko strata kasy.

Co do krzywej cukrowej to na prawdę nie ma się czego obawiać weźcie cytrynę i wypijecie to bez problemu.
 
Do góry