reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lenka cytuje z jakiejś stronki:

Nadal silny będzie trend „tradycyjny”, czyli imiona swojsko brzmiące, nadawane dzieciom w Polsce od dziesiątej lat: Zuzanna, Zofia, Hanna, Barbara, Antoni, Franciszek. Wciąż będą nadawane dzieciom imiona zawsze popularne, „evergreeny”, jak Jan, Jakub, Mateusz, Marek, Anna, Katarzyna, Maria, Magdalena czy Karolina. W czołówce pozostaną zapewne Wiktoria, Julia, Maja, Oliwia, Filip, Kacper.

Wiec jednak jest Filip. Moze dopiero od roku czy dwoch nadają to imie, dlatego nie masz takich dzieci w szkole.
A co do Adama to mi sie nie podoba.
 
Elleni - sliczna coreczka - gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Was - duuzo zdroweczka. Fajnie ze juz po i jestescie w domku - ja kazdego dnia boje sie bardziej hihi...

To co Niepokorna, Jogo czy ja ktora teraz? Jeszcze MadziaiPiotr nam tu sie ociaga :-D Ja dzisiaj mialam z polozna narazie wszystko oki i nic sie nie dzieje w piatek mam kolejna wizyte i chca mi zrobic niby ten masaz szyjki - mam nadzieje ze nie bedzie potrzebny :)
 
Dziewczyny mam takie głupie pytanie robilam dziś badania tzn morfologie i mocz. W 8tc jak robilam leukocyty mialam na poziomie 12, w 11tc robilam bylo 13, wtedy lekarze mowili ze jest dobrze bo w ciazy leukocyty mogą być podwyższone, ale dziś mialam 11 a do 10 jest w normie i zaczelam sie zastanawiac czy to dobrze ze jednak wracają do normy, czy moze w ciąży powinny być podwyższone. Ehhh zaczynam sie zamartwiac.Dobrze ze wizyte mam za tydzien ;-)
 
Elleni: gratulacje,a w Twojej corci to mozna sie zakochac :)
Zuzia: ja moge rodzic nawet w tej chwili tylko maly cos sie ociaga ;) jutro mam wizyte w szpitalu wiec zobaczymy co tam powiedza :)
 
Montana ja bym sie nie martwiła, bo gdzieś czytałam, że w ciazy leukocyty mogą być podwyższone, ale nie muszą. Na wizycie lekarz pewnie dopiero Cię uspokoi ;)
 
reklama
dziękuję wszystkim za gratulacje i komentarze :*
Zuzia_2011 nie bój się;) już niedługo i utulisz i ty maluszka<3 piękne chwile przed tobą i resztą dziewczyn.tego nie da się opisać tym bardziej, że każda z nas przez taką drogę musiała przejść żeby zobaczyć dwie kreski i teraz utulić własne dziecko<3
 
Do góry