reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Elleni gratulacje ślicznej zdrowiutkiej córeczki :) jest cudna!!!

zuzia ja mam niby ten masaż w środę ale nie wiem czy nie zrezygnuje bo słyszałam ze bardzo boli:( poza tym nic się nie dzieje u mnie.

Niepokorna na ja tez bym mogła juz rodzic ale mała nie gotowa. Pewnie przenosze .

Madzia i piotr czekamy na wiadomości :) niech już Hania wychodzi!
 
Magda gratuluję córeczki :)

A ja dziś byłam oglądać sale porodowe w szpitalu w którym chcę rodzić i rozmawiałam z położną z fundacji podpisałam umowe i będę rodziła z fundacją, fajoską wannę mieli w jednym z pokoji mój mąż mówił ze jak ja nie chcę to on chętnie będzie sie relaksował w tej wanie podczas porodu :)
 
reklama
elleni - Ada prześliczna... na pewno będzie ładnie przybierać na wadze ale masz to szczęście że ciuszki 50 wykorzystujesz... ja też trochę tych maleńkich mam kupionych, ale przy ostatnich usg Janek wymiarowo jest o tydzień do przodu, więc jak urodzę w terminie to być może będzie trochę na 50 za duży - żeby tylko 56 były dobre, bo mam ich już dość sporo...
a zresztą jeśli będę rodzić sn to wolałabym żeby mniejszy raczej był a nie jakiś olbrzym:)

zrobiłam sobie weekendowy wyjazd rodzinny w lubelskie i powiem wam, że duża różnica... dwa tygodnie temu jazda autem jako pasażer przez taką samą ilość czas była ok, a teraz już było ciężko... bolący kręgosłup i Janek po żebrach już chyb kopie bo też jak za długo zwlekaliśmy z postojem to odczuwałam ból...
dobrze że mąż urlop kończy to nie będzie już nas kusić na wyjazdy żadne... tylko jeszcze wyprawa do Stargardu żeby męża odwieźć...
 
Do góry