reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lena my z racji tego ze mieszkamy w uk chcieliśmy imie uniwersalne. I te typowo uniwersalne ktore sie mowi i pisze tak samo jak Robert, Daniel itp za bardzo nam sie nie podobaja. Jeszcze podoba mi sie Dominic ale mężowi mniej. Myslalam tez o Fabianie ale jakoś nie widze swojego dziecka tak nazwanego. A Filipek od poczatku nam sie podoba. Ale wlasnie przez F, a nie Ph.
Podobno to imie jest teraz w czołówce w pl, tak czytałam. Wiec jednak troche ich bedzie, a w uk raczej nie jest popularne.
 
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze :* Od soboty jesteśmy w domku i dopiero tu dotarłam więc mogę podziękować :

U nas z relacji: Cięcie jak to cięcie-przyjemnie nie było do momentu wyjście Ady z brzucha.. później już ulga bo przestało mdlić i mogłam powietrza nabrać. Ada od razu mnie ochrzciła :rofl2: jak tylko pokazali mi ją nad parawanem to narobiła siku :-pNiuńka mała bo 2980 i 55 cm, dostała 10 pkt w skali, a wszyscy śmieli się, że za krzyk i swój głosik dostałaby 11 :rofl2::-p Waga spadła do 2800 na wyjście czyli tyle ile ważyła 1,5 tyg na usg przed cięciem. Dobrze, że mam mniejsze ubranka od 50tek bo z nich wyjmuje nogi jak kopie :-pw 56 mogłabym nogawki jeszcze zawiązać heheh. Ja wstałam w miarę szybko i lepiej dochodzę do siebie teraz niż po pierwszym cięciu. Od wczoraj już bez przeciwbólowych tabletek nawet ;) Bardziej to boli mnie kręgosłup niż rana po CC.


A ja przedstawię wam moją Adusię ;)
dwa zdjęcia ze szpitala, jedno z wczoraj przed spacerkiem i pierwszej kąpieli
Zobacz załącznik 641561Zobacz załącznik 641562Zobacz załącznik 641563Zobacz załącznik 641564
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry