reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia ale z Zdrojach to jesteś umówiona z położną z Fundacji? Aaaa i zapomniałam napisać, że spotkałam się z moją koleżanką, o której wspominałam, że rodziła ze swoją położną na Pomorzanach. Już wszystko wiem :) bardzo zadowolona, chwaliła sobie poród (ale SN) ona nie chciała zewnątrzoponówki, więc dawali jej w dupsko wszelkie inne "znieczulacze" i przede wszystkim bardzo zadowolona ze swojej położnej, kosztowała 500zł jest oczywiście z Pomorzan. Podobno taka położna to niby bardziej jest przy porodzie na zasadzie duli, a wszelkie porodowe czynności powinna wykonywać ta która ma dyżur i podpisuje się w papierach porodowych, ale jednak ta położna z koleżankami sobie załatwiła, że to ona osobiscie odbierała poród i wszystko wykonywała. Opieka podobno też ok, ale to wiadomo juz zależy na kogo trafisz. U mnie decyzja już na 100%, że jeśli dane mi będzie SN to Pomorzany z tą położną i znieczuleniem, a jeśli CC to Zdroje

Majka też mnie to martwi, że na pewno połowy ubranek nie założymy, a wszystkie są tak śliczne! No i u nas jeśli Filip się urodzi tak duży jak się zapowiada, to na te na 50 i 56 to sobie mogę tylko popatrzeć. Ha ha nasze baranki są równocześnie pozytywkami, więc rzeczywiście przydałyby Ci się do zasypiania :-D A może Ty sobie meliskę pij? Podobno dla dzidzi tez jest ok :)
 
reklama
Tak jestem omówiona z położną z fundacji doprowadzi mnie po szpitalu i wytłumaczy co i jak i podoba mi się ze ona jeśli chcemy to pierwsza fazę porodu przeprowadza w domu jedziemy do szpitala dopiero jak stwierdzi że już czas. Tylko wtedy to mój m chyba zawału dostanie haha.

Co do snu to ja dziewczyny też nie mogę spać masakra jakaś. Ale w nocy leci taki fajny program porodowka więc go oglądam.
 
Madzia i Piotr, oby malutka zdecydowała się wyjść szybciej ;)
Te sierpniowe dzieci jakieś uparte hihihi ;) mój chrzesniak miał urodzić się dwa dni przed moimi urodzinami 26.08 a uparciuch wyszedł dopiero 9.09 :)
 
Ja wczoraj dostałam torbę ubranek dla kropka ;) w tym super kombinezon na zimę. Dwuczęściowy kurteczka i taki jakby śpiworek który doczepia się do krótki na nóżki z otworem do pasów. Super do fotelika będzie. A koleżanka zapowiedziała że ma jeszcze trzy duże siaty dla mnie więc chyba sprawę ubranek mam z głowy ;) a i tak zapewne dokupie jeszcze coś a później będę prać i myśleć kiedy dziecko to ubierze ;)

Genna, a wiesz może czym różni się tako moonlight od omega? Kurczę dla mnie to to samo tylko cena inna ....
..:: BOBO WZKI ::.. najlepsze WZKI DZIECICE 2014 - sklep internetowy
 
Ostatnia edycja:
Madzia i Piotr ale to twoje dziecię uparte , mam nadzieje ze przestraszy sie do momentu jakiejkolwiek ingerencji i łaskawie wyjdzie i nie bedzie matki juz dręczyć :)

Magda nie wiem jaka jest różnica , musze popatrzeć ale i tak najlepiej sprawdzic na żywo :)

Dziewczyny jedyny naturalny sposób jaki na mnie zadziałał na zaparcia to kiwi, moj Gin mi polecił, nie wierzyłam ale zadziałało , żadne śliwki,morele i napary nie dały rady :) musiałam zjeść 3 naraz bo części wyszła by otworem gębowym ale cześć została i podziałało :)
Miłego dnia dziewuszki , my rozpoczynamy akcje remont tzn jeździmy i sprawdzamy oferty na szafy do zabudowy , jakies katalogi kolorów i panele trzeba wybrać
 
Zobacz załącznik 641210PIsalyscie o imionkach i dekorowaniu pokoiku to chciałam wam pokazać co ja zamówiłam :) wykonanie z filcu, rożne kolory i wzory dostępne , zamawialam z fb.

Madzia i Piotr to długo każą wam czekać jak termin był na 18 . No nic czekamy razem z tobą :)

ellen czekamy na wiadomości od ciebie.

ja byłam wczoraj na wizycie i dr powiedziała ze raczej przenosze :) nie wiem na jakiej podstawie bo tylko brzuch pomacala . W środę mam iść do położnej na masaż szyjki ( sama nie wiem czy to dobry pomysł ) . Powiedziała ze jeśli przenosze 12 dni to bedą wywoływać . A miałam urodzić jeszcze w sierpniu.

Zuzia , niepokorna jak tam u was?
 
reklama
Do góry