reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia, tak tak Filip też tak mocno bije i często te jego szaleństwa są dla mnie już naprawdę bolesne :szok: choć czuć, że ma już mało miejsca i rzadziej kopie a częściej się rozpycha. Ale tak jak piszesz, fajnie wiedzieć, że nasze dzieci maja krzepę, przynajmniej człowiek namacalnie czuje że dobrze się rozwijają :)

Esiek napisałam sms'a z prośbą o numer, bo jak się widziałyśmy nie miała ze sobą telefonu. Zmobilizowałaś mnie przynajmniej, bo sama jakoś odwlekałam moment dzwonienia do położnej ;-) jak tylko dostanę odpowiedź wyślę Ci na priv.
 
Jogo, Niepokorna u mnie tez jeszcze nic - chociaz powiem ze wczoraj ciutke dzisiaj juz troszke wiecej mialam przy podcieraniu z rana na papierze gesty przezroczysty sluz - wiec chyba cos tam juz z czopem sie dzieje - mam nadzieje:) I juz wczoraj wieczorem bo calym dniu mialam skurcze podbrzusza ale teraz cisza. jutro mam spotkanie z polazna jeszcze a termin wedlug nich na wtorek wiec czekamy:)

Wlasnie tez zastanawiam sie co tam u Elleni....

A jeszcze powiem tym ktore nie sa na fejsbookowym forum ze w tym roku normalnie mamy wysyp "cudownych" mamusiek - poprostu to co sie dzieje to cud za cudem 5 albo 6 naszych invitrowych mamusiek jest w ciazy po raz drugi i to z naturalnego poczecia hihihi - a dzisiaj dowiedzialam sie o kolejnej szczesciarze hihi - gratuluje wszystkim z calego serducha, zycze spokojnych ciaz i oby takich cudow bylo jak najwiecej - sama chetnie wpisze sie na taka liste cudow
 
Esiek wysłałam nr na priv :) coś mi się strasznie muliło, więc daj znać czy dostałaś

Emilia mam cichą nadzieję, że za dużo mamusiek Filipków oprócz nas się nie pojawi, bo było to ostatnimi laty bardzo rzadkie imię, a teraz coraz więcej osób bierze je pod uwagę ;-) ale ma to "coś" w sobie, a jeszcze jak poczytasz o cechach jakie mają ich "właściciele" to już w ogóle. Ja bardzo wierzę w znaczenie imion i to było dla nas bardzo ważne, że imię jest pozytywnie nacechowane :) Filipy to fajne chłopaki po prostu :)
 
Ostatnia edycja:
lenka - potwierdzam, dostałam. Jutro zadzwonię. Chciałam Ci też napisać odnośnie tego co pisałaś kiedyś o hartowaniu brodawek - kupiłam krem do brodawek, łągodząc ból przy karmieniu piersią i tam pisze żeby dwa miesiące przed porodem wsmarowywać go już w brodawki żeby je zahartować. Także faktycznie coś w tym jest.

Dziś kupiłam swoje pierwsze ciążowe jeansy w HM, do tej pory radziłam sobie normalnymi ciuchami ale już się nie da szczególnie jeżeli chodzi o spodnie. Nie powiem żeby to był jakiś szał ale chociaż nic nie ciśnie !!! :)
 
reklama
Do góry