reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia USG oczywiście nie było. Standard ;-)ale następna wizyta to będzie już 35 tc, także nie ma opcji, żebym wyszła z gabinetu bez USG, bo raczej do Węgrzynowskiego już się nie wybieram. Moim zdaniem to już zwykłe naciągactwo z ich strony, iść i płacić 200zł za oszacowanie wagi i sprawdzenie położenia dziecka, gdy powinien to już zrobić lekarz prowadzący na wizycie

Na zgagę tak jak dziewczyny biorę reni. W ulotce manti jest napisane, że w ciąży nie mozna, ale pewnie tylko się zabespieczają
 
Madzia76 i Lenkabar wy placicie za wizyte 200 zl ?:shocked2: i nie macie usg na każej wizycie. Szok normalnie. Ja place 140 zł ale na każdej wizycie mam usg 3d/ 4 d po kszdej kontrolibmam super kolorowe fotki spr przepływy itp itd. Nie wyobrażam sobie wizyty bez usg przecież bez tego dr nie jest taka naprawdę stwierdzić w jakiej kondycji jest maluch normalnie rozbój w biały dzień za co te 200 zł? ???
Jeśli chodzi o wyprawkę to ja mam już wszystko ;) dzisiaj kupiłam kosz mojzesza i na tym kończę bo ostatnio otwieralam tylko drzwi kuriera :) mój m chwyta się już za głowę jak to wszystko widzi.
Genna i reszta dziewczyn przed którymi stoi wybór wózka jak mam stokke v3 i patrze na niego codziennie jak dla nnie jest idealny ale zobaczymy jak spr się w praktyce. Bebetto luca też jedt fajny szary na białym stelażu ale czytałam że ma słabe spawy stelaża. A jeśli chodzi o tako to u mnie w mieście widziałam pare i fajnie się prezentują. A moja szwagierka kupuje teraz rico ;)
Madzia76 jeśli chodzi o zgage to ja nawet nie wiem co to znaczy bo nigdy nie miałam ;)
 
Nie nie Majka, na szczęście nie jest aż tak źle ;-) u naszego doktora płacimy 120zł :) w sumie niezależnie czy jest USG czy nie ma. 200zł płacimy u specjalisty od ultrasonografii prenatalnej, ale ja sądzę, że jeśli jesteśmy już po prenatalnym, połówkowym i przedporodowym to nie ma powodu, by iść do niego czwarty raz na USG, które w cenie wizyty może wykonać nam nasz lekarz

To dziś obie miałyśmy wielki dzień zakończenia zakupów dla dzidziusiów naszych :) ja też mam już wszystko, dziś odebraliśmy nasz fotelik Concord i to był ostatni zakup (mam nadzieję:-D). Sama sobie dałam absolutny zakaz kupowania ubranek choćbym nie wiem co spotkała, bo pranie robię już chyba z 10 dni a jeszcze nie skończyłam!!! Teraz widzę, że to jakieś szaleństwo z mojej strony
 
Majka201 moj M zachorował na wózek Stokke, ale obawiam die ze na nasze terenymaza małe kółka i jakos amortyzacji nie ma , mnie tez sie podoba ale wyobraziłam sobie jak obcy jeździ w wózki bez zawieszenia haha dlatego chyba tako moonlight bardziej bedzie nam pasował
 
Lenka ja dopiero jak zaczęłam prac to uświadomiłam sobie ile ja tego mam i chodź by nie wiem co to na pewno nie zdążę wszystkiego ubrać ;) i już żałuję bo wszystko jest takie śliczne.
Super masz te baranki na ścianie Filipowi na pewno się spodoba a i mi by się tskie przydały na mój problem z bezsennościa ;/
Swoją drogą ten wasz doktorek to ma zasady z tym usg ja bym chyba nie wytrzymała tyle czasu bez oglądania mojego szkraba ;)
Genna też się martwilam o te amortyzatory ale tak na prawdę to każdy wozek ma jakieś wady a ztego co wiem to nie jest źle na tych gorszych drogach. U mnie na szczęście drogini chodniki ok ;)
 
reklama
majka tak jak mówi Lenka u naszego doktora płacimy 120 zł z usg i bez usg. No nasz doktor taki już jest zasadniczy i stanowczy, ale to naprawdę bardzo dobry specjalista za każdym razem z kim bym nie rozmawiała (z branży ginekologicznej) i spyta kto mnie prowadzi a ja podaję nazwisko to słyszę tekst że ciąża na on na pewno jest dobrze prowadzona. Zresztą ja u niego jestem od 2002 r i próbowałam w międzyczasie go sprawdzić u innych lekarzy i jednak zawsze wychodzilo że jednak on ma rację.
Co do zakupów to ja tez ostatnio drzwi otwieram głównie kurierowi haha, ale jeszcze nie kupiłam wszystkiego, dzisiaj idę z listą do położnej (głównie chodzi mi o apteczkę dla Marcelinki)

Lenka ja na to usg idę u mnie będzie to 36 tc więc mała juz powinna ułożyć się do porodu a ja umawiałam się z Węgrzynowskim już wcześniej. A w poniedziałek jestem umówiona w Zdrojach w szpitalu z położną zobaczymy co mi powie jak się z nimi rodzi.
 
Do góry