reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

hej dziewczynki jeszcze jestem w domku i czekam na meza az wróci z pracy i zawiezie mnie do szpitala,obawiam sie ze tak szybko to nie pójdzie pewnie najpierw obserwacja,ktg itd zobaczymy,postaram sie informowac na bierzaco:tak:A jak narazie nic mnie nie rusza przed tym porodem
 
reklama
Sprawdziłam tą wagę i było tak:

19tc0d - 250g
21tc4d - 480g

Madzia i piotr - czekamy na newsy!
Emilia M - dopisany synek :)



SIERPIEŃ

1. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka Hanna

____________

WRZESIEŃ
2. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
3. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
4. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn

____________

PAŹDZIERNIK
5. MAJKA201 (12 październik) syn
6. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
7. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
8. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
9. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
10. LOLITKA200 (13 listopad)
11. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
12. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
13. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
14. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
15. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________


2015

STYCZEŃ
16. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
17. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
18. Magda_7891 (19 styczeń)
19. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
20. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
21. Emilia M (29 styczeń), syn
____________


LUTY
22. ewelina.br (4 luty) syn
23. Genna (19 luty), niespodzianka :)

24. Montana8 (22 luty), syn
 
Lenka fajne te baranki, widzę że łóżeczko prezentuje się u Ciebie tak samo ładnie jak u mnie, jestem z nigo bardzo zadowolona. A ja dzisiaj odebrałam jeden komplet pościeli ale fajoski jest. A i wczoraj siadłam do wyprawki i stworzyłam na swoje potrzeby, jutro mam spotkanie z położną i dopytam bo mam sporo pytań co do niektórych rzeczy.

madzai i piotr czekamy na wieści:)
 
Któraś dziewczyna pytała o wózki. Bardzo dokładnie zgłębiać ten temat i wiem, że Bebetto jest śliczny, ale w rankingach jest nisko coś ponad 3 na 6. Facet ze Świata dziecka pokazywał mi, że ten wózek ma plastikową deskę, na której leży materacyk, a wszystkie dobre wózki mają drewniana, czy ze sklejki. Generalnie, Baby Desig jest lepszy klasowo, a w podobnej cenie.
My zamówiliśmy Tautonię.
 
Montana dbaj o brzuszek, bo jak zrobi się naprawdę duży to też będzie coraz trudniej. Jak ten kremik co go używasz nie sprawdza się zmień koniecznie, aż trafisz na "swój", masz jeszcze troszeczkę czasu na eksperymenty :)

Elleni, Madzia i Piotr powodzenia!!!!! Czekamy na relacje :)

Elleni piękna sesja :)

Dziewczyny poruszacie temat wóżków- my ok kilku tygodni mamy juz w domku nasz Hartan Racer GT, nie należy do najtańszych, ale jest rewelacyjny! Kto się nim nie przejedzie mówi, że nie wiedział, ze wózek może się tak prowadzić- dosłownie jednym paluszkiem. Produkowany i składany w całości w Niemczech i to widać i czuć w każdym szczególe. Polecam

Ja już po wizycie, wszystko bardzo ok, no i ze względu na wyrośniętego synka i moją drobną budowę chyba będzie CC. Choć ja wciąż jeszcze się nie nastawiam, może uda się SN, jeśli nasz mały Olbrzym trochę przystopuje z wagą :)
 
Oktavi dziękuję za odpowiedź odnośnie wózka. No dało mi do myślenia, wcześniej na deskę nie zwracalam uwagi, ciekawa jestem czy w baby designe jest deska czy plastik. Teraz będe zwracać na to uwagę :tak:
Oktavi i Lenka te wózki wasze tez super. Dobrze ze mam jeszcze duzo czasu do kupna.

Lenkabar no muszę faktycznie poszukać innego kremiku, choć juz zaczynam wątpić czy cokolwiek mi pomoże. Teraz jak juz wspomnialam mam Palmersa, wczesniej oliwkę w żelu używalam ale wysuszala bardzo skóre, a teściu mi przywiózł z wakacji naturalny olejek arganowy do ciala który też niestety nie dziala korzystnie :no:. Super że na wizycie wszystko OK i że synuś zdrowiutki. Szkoda tylko że CC bedzie, ja marzę o SN.
 
Cos w tym musi byc z ta deska w wozkach. Sprawdzalam w kolysce i dno jest z drewnianej sklejki takze.

Lenka - dobrze ze kolejna wizyta pomyślnie. Mozna spokojnie spac :)

Oktavi - z Teutoni bedziesz zadowolona, kolezanka ma i super wozek jest. Modelu nie pamietam. Jedynie co spacerowka b.ciezka i malo z niej korzystala i szybko kupila zwykla parasolke.
 
reklama
Do góry