reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej dziewczyny,Lucy pojawila sie dzisiaj o 9 rano na swiecie przez cesarskie ciecie.Wazy 4,565kg.Jest przekochana I taka spokojna.Napisze pozniej I wrzuce zdjecie,w poniedzialek powinnam juz wyjsc,pozdrawiam Was!:happy2:
 
reklama
Peti gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!! Jaka duża dziewczynka! Skoro dopiero dziś to troszkę sobie jeszcze na Lucy poczekałaś :) dużo zdrówka dla mamy i córuni i czekamy na szczegóły gdy tylko Lucy pozwoli mamie odsapnąć :)))))))))))))))))))

Emilia gratuluję i witam wśród mamusiek oczekujących Synków ;-)
 
Peti gratuluje !!! Masz już swoje szczęście po właściwej stronie:) pozdrowienia od forumowych cioć .

emilia tobie tez gratuluje synia :) z tym progesteronem to bym się na twoim miejscu nie spieszyła , mi kazali brać do 34 tyg i tak zrobiłam . Oczywiście to były już symboliczne dawki ale były.
 
Emilia ja jestem po 5 poronieniach we wczesnej ciąży a teraz tez miałam od 6 tyg krwawienia wiec dawali mi ten progesteron profilaktycznie. Od 20 tyg były to tylko 2 duphastony dziennie a potem ang lekarz mi dał 2 razy 200 mng cyclogest ale ja zostałam przy dupku. Na późniejszym etapie ciąży progesteron hamuje skurcze macicy i tym samym zapobiega przed przedwczesnym porodom.

Madzia i piotr jestes nasza liderka oficjanie , gratuluje !!!:) oczywiście u ciebie to tez już termin wiec czekamy na wieści .
 
reklama
Do góry