reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia masz bardzo mały brzuszek! Powiedz swojemu M, ze łóżeczko trzeba skręcić wcześniej, żeby wyszedł intensywny zapach nowości, bo to niedobre dla dziecka- u mnie podziałało ;-)

Esiek ja też wykupiłam juz pół Kappahla- to wszystko przez Ciebie, bo wcześniej nie zaglądałam do tego sklepu. Jakoś ubrania dla dorosłych mi się nie podobały, ale dziecięce są cudne!
 
reklama
lenka mały on chyba w tych tunikach tak wygląda, to jest bebzol tylko tyle że ja go mam bardzo wysoko.
A powiem Ci ze z tym łóżeczkiem to fajny pomysł oczywiscie bedę go forsować z moim m dzieki za podpowiedź
 
Ja już w domu, wypisałam się dzisiaj o 10tej na własne żadanie, bo po cholere mi siedziec w szpitalu cały weekend jak mi nic nie jest. Lekarz mnie zbadał na koniec i dosłownie nie powiedział że dobrze zrobiłam że wychodze ale tak sugerował. Oczywiście oswiadczenie musiałam podpisać. A [rzynajmniej dzieki mojej krótkiej wizycie w szpitalu miałam zrobione usg bo chyba jednak bym nie wytrzymał do 1 września.

Ciekawe jak tam u Peti. Ciekawe czy Lucy była na tyle przyklejona do mamusi ze mimo wywoływania nie chciała wyjść i musieli zrobić cc... Mam nadzieje że niedługo nam opowie :)
 
Madzia, śliczny brzusio ;)

Bziumelka, dobrze że wszystko jest w porządku. Odpoczywaj w domku ;)

A ja dzisiaj miałam zawroty glowy. Pojechaliśmy do kościoła i długo nie posiedziałam bo w oczach mroczki dostałam, duszno i czuję że odlatuje. Męża za rękę i ewakuacja na dwór. Powietrze nie pomogło, wylądowałam w samochodzie i dopiero jak posiedziałam chwilę to przeszło. Wróciliśmy stanęliśmy przy drzwiach żebym na powietrzu była ale minęło może 10 minut i znowu odlot. Po powrocie do domu jeszcze taka słaba byłam ale przeszło i jest dobrze ;)
 
SIERPIEŃ
1. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
2. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna
3. ELLENI (28 sierpień) córka Adrianna
____________

WRZESIEŃ
4. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
5. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
6. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn

____________

PAŹDZIERNIK
7. MAJKA201 (12 październik) syn
8. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
9. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
10. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
11. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
12. LOLITKA200 (13 listopad)
13. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
14. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
15. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
16. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________


2015

STYCZEŃ
17. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

18. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
19. Magda_7891 (19 styczeń)
20. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
21. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
22. Emilia M (29 styczeń)
____________


LUTY
23. Genna (19 luty), niespodzianka :)

 
reklama
Do góry