reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Minni kochana ta twoja Wiktoria :) jaki teraz nosi erozmiar i ile wazy?
Zula moja niania to motorola mbp27t i mam opcje ruszania kamera wiec spokijnie mozesz nia tak ruszac aby objac dwa lozecxka lub zamontowac na tyle wysoko aby objęła dwa łóżeczka. Działa bez zarzutu wiec może te angel care mają jakąś blokade. Na allegro też jest dużo tych nian a motorole do bluznialow maja też moi znajomi ale nie ruchoma i są zadowoleni.
Współczuję dolegliwości. Trzymaj się dzieciaczki Ci wszystko wynagrodza ;)
 
Majka: przeszłyśmy wczoraj na rozmiar 62 :) choć nie które ubranka w rozmiarze 56 też są jeszcze dobre,a nie które w 62 są jeszcze za duże. Odnośnie wagi to Wiki w pierwszej dobie w szpitalu straciła aż 350g :/ nic dziwnego ja nie miałam pokarmu, a w szpitalu nikt nie zamierzał ją nakarmić mlekiem sztucznym. Teraz już ważymy 4200g :)
 
Peti no nareszcie :-) Lucy witamy na świecie!!! Tak coś myślałam że sama nie wyjdzie i cc bedzie potrzebne.

Minni super córa :-)

Zula jak cos to załatw sobie recepte na utrogestan i przesle ci adres apteki w czechach gdzie wysyłasz recepte a oni wysyłają utro, trawa to krotko, jakies 5 dni i jest. Tylko wiesz utro tez dosyc mocno wypływa wiec nie wiem czy by ci pasowało.
 
Bziumelka- a powiedz ten ultrogestan też jest 100 i 200? Wiesz jaki się bardziej opłaca? Kurde muszę czegoś innego spróbować bo się zapłaczę:(
 
Zula ja stosuje utro 100 i płacę w tej aptece z czech 32zl za 30szt plus przesyłka 25 zł lub 35 za pobraniem. Co do 200 to nie wiem ale do tej apteki mozesz napisac maila i spytac o cene utro 200. Ja nie mam porownania do luteiny bo nie stosowałam ale nigdy nie miałam żadnych podraznien od tego ale niestety wkladke musiałam miec cały czas bo się lało. Oktavi brała utro to moze jest w stanie porównac co do luteiny. Jak chcesz to daj znac to wysle Ci dane tej apteki.
 
reklama
Do góry