reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Infinity mam nadzieje ze nie bedą cię stresował już do końca ciąży. Tak jak piszesz parametry są ok . Pamietam ze moja malutka na koniec 22 tyg ważyła właśnie 450gr.
 
reklama
Infinity super że córeczka ma sie dobrze i miejmy nadzieję ze oszczędzą Ci stresów już do końca ciaży:-).

peti chyba tak jest zapatrzona w Lucy ze nie ma najzwyczajniej czasu sie odezwać :-).

madzia i piotr no ja na basenie czuję sie rewelacyjnie a moja córcia chyba jeszcze lepiej wiec jak na razie chodzimy i pływamy :)
 
Zula fajnie ze się odezwalas , ja już przeszperalam inny wątek na którym jesteś żeby się dowiedzieć jak się czujecie . Chyba ściągnęłam cię myślami :) cieszę się ze dziedziaczki ok i podbijam pytanie o płeć? Mam nadzieje ze zaraz po porodzie będziesz mogła wziąć się za leczenie jelit. Co do twoich pytań to ja będę mieć nianie angel cere bez kamery ale z monitorem oddechu. Mała będzie z nami w sypialni do 6 mc wiec będę używać niani tylko w dzień a potem będzie już duża i nie będę potrzebowac kamery. Poza tym będzie spać w spiworku a nie pod kołderka to nic sobie na buzie nie naciagnie. Co do drugiego pytania o ten sprzęt do parzenia mleka to nie kupiłam bo niewiedzialam ze takie cudo istnieje dopóki Peti nie wrzuciła linka i nie obejrzałam filmiku na YouTube tube. Myśle ze takie cacko w twoim przypadku przy blizniakach jest po prostu niezbędne i sprawdziło by się w 100 procentach. Ja narazie planuje karmić piersią ale zobaczymy jak to wyjdzie jeśli się nie uda to w tedy jeszcze zdążę to kupić ( oglądałam w sklepie) pisz do nas częściej kochana :)

Peti Lucy napewno masz już przy sobie wiec jak się nacieszysz i znajdziesz chwile to my tu jesteśmy rządne rekacji:)!
 
Infinity no to teraz mam nadzieję już spokój będziecie miały do samego rozwiązania, wyczerpałaś limit strachy o Lenkę! :))))) śliczna foteczka

Mój M dziś składa łóżeczko dla naszego Okruszka i komódkę na jego ubranka, także od jutra zaczynam oficjalnie pranie :) nie mogę się doczekać, choć plan był zupełnie inny... chciałam prać ubranka ok 35 tc, żeby były świeżutkie, ale jak pomyślałam, że od września wracam do pracy to wizja pracy, prania i prasowania trochę mnie przeraziła :szok:

Jak namówię go już na zawieszenie baranków przeskakujacych przez płotek to wrzucę fotę :)
 
Infinity - w poniedzialek dorzuce Lenke do kalendarza.
I mam nadzieje ze oficjalnie wyrzuce Peti z 1 miejsca :)

Lenka - koniecznie fotke daj. Ja tez czekam na jeszcze jedne porzadne zakupy i potem piore mysle ze na poczatek wrzesnia bede prala. To bedzie moj 32tc wiec tak jakos jak ty. Nie ma co zwlekac ;)

P.s Ja powinnam miec zakaz wstepu do Kappahl na dzial dzieciecy. Dostaje tam tzw. jobla :D
 
Ostatnia edycja:
Lenka mój m nie daje się przekonać jak na razie do złożenia łóżeczka dla małej mówi że na wszystko przyjdzie pora i tyle a ubranka mam juz poprane, poukładane i przykryte folią ale jak otwieram szufladę to nadal pachną niemowlakiem tak fajosko.
 
reklama
DSC_0305.jpg
Dziewczyny a o to moja kropka :)
 

Załączniki

  • DSC_0305.jpg
    DSC_0305.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 71
Do góry