reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia szczerze mówiąc nie dopytywałam czy tylko dziś, bo akurat wszystko za jednym zamachem kupiliśmy dzisiaj (choć teraz w domu się zorientowałam, że wrócę po laktator elektryczny, bo w cenie hurtowej sporo zaoszczędzimy). Ale ostatnio nam mówili, że dany kolor obowiązuje przez cały tydzień, więc teraz pewnie cały tydzień będzie "biały", a jest dopiero środa. Kupiliśmy: zestaw startowy Avent (4 butelki- 2 mniejsze i 2 większe, smoczek i szczoteczka do mycia butelek), bezdotykowy termometr na podczerwień, termometr do wanienki, wanienkę ze stelażem, szczoteczkę do włosków, nożyczki do paznokci, dodatkowe smoczki 0-2mc, ceraty na materac- pod prześcieradło, pieluszki tetrowe, kilka czapeczek.
Następnym razem jak pojedziemy po fotelik dwoma naszymi samochodami, żeby można było jak najlepiej go dopasować to zrobię zakupy takie już dla siebie- majtki poporodowe, wkładki, staniki do karmienia itd. No i nosidło do noszenia dzidziusia przy sobie kupimy :)

Nie mam jeszcze żadnych kremów, kosmetyków (poza Emolium do kąpieli, ale to dostałam w prezencie), bo po pierwsze będę chciała kupić w Niemczech a po drugie mamy totalny remont i juz nie wiem gdzie mam to wszystko trzymać :/
 
Ostatnia edycja:
Lenka dzięki to ja zaraz sobie do nich zadzwonie i spytam bo przy tym remoncie to cięzko mi sie teraz ruszyć z domu nie chcę pana samego zostawiać.
 
Mini gratulacje !
Peti Oleńka ma się bardzo dobrze , od wypisu ze szpitala przytyła i w piątek ważyła 2990 ( na wypisie było 2500 ) więc juz się tak nie stresuję . Karmię jednak butelką ale odciągam swoje bo malutka szybko się męczy i płacze przy piersi .Upały dają się jej we znaki bo nie może usnąć ale jest bardzo grzeczniutka i w dzień i w nocy ( budzi się 2 razy ) .
Jak tam u Ciebie? Nic nie zwiastuje zbliżającego się końca?
 
reklama
Labo Olenka to aniol,tak dlugo juz potrafi spac,super!No i ladnie przybiera na wadze.Musisz byc bardzo szczesliwa:happy:U mnie niestety nic sie jeszcze nie dzieje,oprocz tego ze mi niewygodnie,jakos tak inaczej.Moze juz jestem blisko:-)
 
Do góry