reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia szczerze mówiąc nie dopytywałam czy tylko dziś, bo akurat wszystko za jednym zamachem kupiliśmy dzisiaj (choć teraz w domu się zorientowałam, że wrócę po laktator elektryczny, bo w cenie hurtowej sporo zaoszczędzimy). Ale ostatnio nam mówili, że dany kolor obowiązuje przez cały tydzień, więc teraz pewnie cały tydzień będzie "biały", a jest dopiero środa. Kupiliśmy: zestaw startowy Avent (4 butelki- 2 mniejsze i 2 większe, smoczek i szczoteczka do mycia butelek), bezdotykowy termometr na podczerwień, termometr do wanienki, wanienkę ze stelażem, szczoteczkę do włosków, nożyczki do paznokci, dodatkowe smoczki 0-2mc, ceraty na materac- pod prześcieradło, pieluszki tetrowe, kilka czapeczek.
Następnym razem jak pojedziemy po fotelik dwoma naszymi samochodami, żeby można było jak najlepiej go dopasować to zrobię zakupy takie już dla siebie- majtki poporodowe, wkładki, staniki do karmienia itd. No i nosidło do noszenia dzidziusia przy sobie kupimy :)

Nie mam jeszcze żadnych kremów, kosmetyków (poza Emolium do kąpieli, ale to dostałam w prezencie), bo po pierwsze będę chciała kupić w Niemczech a po drugie mamy totalny remont i juz nie wiem gdzie mam to wszystko trzymać :/
 
Ostatnia edycja:
Lenka dzięki to ja zaraz sobie do nich zadzwonie i spytam bo przy tym remoncie to cięzko mi sie teraz ruszyć z domu nie chcę pana samego zostawiać.
 
Mini gratulacje !
Peti Oleńka ma się bardzo dobrze , od wypisu ze szpitala przytyła i w piątek ważyła 2990 ( na wypisie było 2500 ) więc juz się tak nie stresuję . Karmię jednak butelką ale odciągam swoje bo malutka szybko się męczy i płacze przy piersi .Upały dają się jej we znaki bo nie może usnąć ale jest bardzo grzeczniutka i w dzień i w nocy ( budzi się 2 razy ) .
Jak tam u Ciebie? Nic nie zwiastuje zbliżającego się końca?
 
reklama
Labo Olenka to aniol,tak dlugo juz potrafi spac,super!No i ladnie przybiera na wadze.Musisz byc bardzo szczesliwa:happy:U mnie niestety nic sie jeszcze nie dzieje,oprocz tego ze mi niewygodnie,jakos tak inaczej.Moze juz jestem blisko:-)
 
Do góry