reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
kobitki powiedzcie mi czy wy duzo macie zakupionych ciuszkow na 56? ja troche sprezentowalam wczoraj mojemu synkowi ale narazie na 62 nie wiem jak z tymi mniejszymi ??
 
Minni - gratuluje mamusiu - strasznie sie cieszymy i zyczymy duuuzo zdroweczka:-) 4100 a wiec jednak zblizona waga z tym co wczoraj mowili - no to kawal baby jak to mowia hihi fajnie ze zdrowiutka:)

Infinity - super ze widzialas swoja coreczke - powodzenia jeszcze na jutrzejszej wizycie

Jogo - ojej to tobie sie dopiero rodzinka powiekszy hihi ale bedziesz miala wesolo - tu szczeniaczki a tu coreczka - bedzie sie dzialo:)

Peti - gratuluje koszulki liderki - teraz ty na tapecie:) Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte

Emilia - powodzeni na wizycie
 
Ona z tymi rozmiarami to wg. mnie każdy musi sobie przekalkulować: waga Twoja przy urodzeniu (podobno głownie po matce maluch dziedziczy), waga męża oraz rozwój sytuacji wg. usg. Ja miałam niską wagę urodzeniową, mała wg. usg też jest niewielka i dodatkowo moje wyniki badań z 12tc wskazują na możliwy wcześniejszy poród - dlatego mam trochę ciuszków na 56 bo wiem że na 90% ich użyję, przypuszczam że spokojnie nawet 50 bym założyła przez pierwsze tygodnie. Oczywiście większość to 62 i 68,kilka nawet letnich na 74.
Z tego co pisały dziewczyny dzieci powyżej 4kg mogą nosić już 62 więc trzeba to przemyśleć :tak: Jak są wątpliwości to też na końcu ciąży (gdy usg +/- coś już powie) można dokupić.
Inna kwestia - polecam porównywać rozmiarówkę bo niektóre sklepy mają bardzo 'niewymiarową' - np. komplet z H&M który mam w rozmiarze 50 jest większy od 99% rzeczy które mam z innych sklepów w rozmiarze 56 (czyli wypada pomiędzy 56/62) - także rozmiar rozmiarowi nie równy :-p
 
tez tak myslalam zeby z tymi malymi wstrzymac sie do konca ciazy i zobaczyc jak maly bedzie przybieral na wadze i wzroscie w ostatnich tygodniach:)
 
Minni ogromne gratulacje ;) czekamy na relacje.
Madzia76 super że z Twoja kropka wszystko ok i może już nie długo poznasz date przyjścia małej na świat ;)
Dziewczyny jeśli chodzi o rozmiary to ja właśnie jestem po praniu i prasowaniu. Roz 56 mam pare rzeczy ale nie dużo natomiast z roz 62 to stwierdzqm że w ogóle nie będę musiała prac a i tak mój mały pewnie nie zdazy założyć większości rzeczy ;)
 
majka jesli chodzi o ruchy malucha to ja mam dokładnie tak samo moja córeczka tak wierci mi się po brzuchu że czasem to aż mnie wszystko boli, a wczoraj jak doktor pokazywał nam na usg buźkę malutkiej to tak fajnie otwierała usteczka jak by chciała coś powiedzieć, super to wyglądało. Co do ubranek to ja powiesiłam dzisiaj ostatnią partię na suszarkę i chyba tak jak u Ciebie nie musiałaby ich prać a kropka wszystkiego nie zdąży ponosić. A jeszcze nie mam nic do łóżeczka, ręcznków, pokrowca na przewijak kocyków itd.
 
Minni gratulacje!!!!!! Naprawdę Kluseczka z Twojej niuni :) ależ Ci zadroszczę, że już jesteście razem!

Infinity, to rzeczywiście byłaś nie za duża, ale jeśli Twoja córcia też taka będzie to łatwiejszy poród przed Tobą :)

Madzia ale fajnie, że masz takie super fotki!!! Na pewno jest sporo racji w podejściu do CC w szpitalu, ale też z czegoś wynika fakt, że prawie 50% porodów w Zdrojach to CC (był gdzieś ostatnio artykuł). To jednak dla nich wygoda, więc myślę, że masz spore szanse :)

A ja dziś zakupiłam wózeczek!!! Jestem przeszczęśliwa, że mamy go w domciu już :) Mój M jest genialny w takich akcjach i zamiast czekać aż nam na zamówienie przyślą za 3 miesiące, pojechał do sklepu, wytargował zniżkę i dodatkowe gażety, które dokupuje się do naszego Hartana i kupiliśmy egzemplarz z ekspozycji :)))) jupi! jeszcze pomarudził, że budka się za głośno składa i dostał nierozpakowaną gondolkę nowiuśką z zaplecza :-)

A dziś wszystko co jest w 50% białe jest w niższych hurtowych cenach w Bebe Clubie w Szczecinie, więc po hurtowych cenach pokupowaliśmy zestaw startowy Avent, smoczki, szczoteczkę do włosków, termometr(!) ten 5cm od czółka i mnóstwo innych wyprawkowych gadżetów. Zakupy mamy MEGA udane :)
 
reklama
Lenka no właśnie takie zskupy mnie teraz interesują czy ta promocja jest tylko dziś? I co dokładnie kupiliście jeśli możesz napisać bo ja nie barzdo wiem co na początek kupić
 
Do góry