reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Minni kurcze pisałam posta a ty mnie wyprzedziłaś no ogromne gratulacje piękną kluseczke masz ale ciuszki 58 do oddania hahaha. A było cc czy jednak sn.?
 
reklama
Minni gratulacje ślicznej córeczki ! Masz co przytulać :) haha tak jej dobrze było w mamusinym brzuszku ze rosła jak na drożdżach .

Emili kciuki zacisniete za dzis &&&. Moja sunia bedzie miała pierwszy raz szczeniaki , oj bedzie wesoło u nas we wrześniu . Dobrze ze mama przyjedzie na 3 tyg to mi pomoże w opiece nad wnusia i opiece nad naszymi malutkimi kuleczkami.
 
Genna faktycznie Twoj piesek musial duzo przejsc,stad jego zachowanie.Zobaczysz jak bedzie dziecko,moze psycholog jakos go naprostuje do tego czasu.Moja Zule maz traktuje czasami troche jak corcie haha,kochamy ja bardzo,ale nie pozwalamy na wszystko i wie gdzie jest jej miejsce od poczatku,nie ma mowy nawet o warknieciu.No ale tu jest inna historia bo mamy ja od maluszka :)

Infinity jezeli Ty nie bylas duza to dzidzia tez pewnie nie bedzie,nie ma sie czym martwic,kazdy jest inny i dobrze :)
 
Peti jestes teraz nasza jedyna liderka :) jak sie z tym czujesz kochana ? Trzymam kciuki zeby i u ciebie szybko poszło i żebyś mogła juz tulic swoje malenstwo.
 
Jogo tak jak pisalam Madzia i Piotr moga mnie jeszcze wyprzedzic haha.Czuje ze musze porozmawiac powaznie z Lucy :)
Brzuszek nie opadl wiec jej sie wcale nie spieszy:no:Jutro jade do szpitala wiec zobaczymy jakie decyzje podejma,dam znac oczywiscie:-).
 
reklama
Do góry