reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Joasia ja nie pomoge bo nigdy infekcji nie mialam.Ale z tego co wiem to powinni ci najpierw badania zrobic czym jestes zarazona i w tym kierunku leczyc.Czasami trzeba zmienic lekarza.
 
reklama
Emilia na razie nic na to nie wskazuje :) Czuje sie dobrze ,cos mnie tam kiedys pobolewalo,teraz nic.Chyba ze to cisza przed burza:-)Chodze tylko czesciej do toalety wiec moze organizm zaczyna sie oczyszczac.W czwartek mam wizyte,bedzie to dzien przed terminem wiec moze cos mi powiedza.Zreszta czekam na Minni,niech bedzie pierwsza:happy2:
Fajnie ze juz mniej plamisz,zapytaj sie ich w srode skad te plamienia,powinni Ci cos powiedziec,moze po usg genetycznym.
 
Ja tez tak sobie myśle ze kupie najpierw kołyske bo mniejsza, a potem dopiero łóżeczko. Bo plan jest taki ze bede spac z dzieckiem w salonie zeby maz mogl sie wysypiac do pracy. A jakby dziecko było wieksze to wtedy bym poszła do sypialni i juz łóżeczko by tam było.
 
Ja to w ogóle zaczęłam od zakupów od drugiej strony. Bo zamiast najpierw kupować ubranka to ja kupiłam wozek, a poza wózkiem mam tylko 2 body i nic wiecej. Wiec ze powinnam była sie wstrzymać ale nie mogłam sie powstrzymać bo oferta była dobra a wozek juz od dawna miałam upatrzony.
 
Ona kolyska super i jeszcze na pilota! :) Na poczatek kolyska wystarczy,jezeli dziecko ma spac z Wami to w sumie z lozeczkiem sie nie spieszy.Ja mam kolyske do naszej sypialni na poczatek bo maz sie uparl zeby mala spala z nami.Zobaczymy jak pojdzie do pracy po urlopie:-)Ja jednak wolalabym zeby malutka spala u siebie od poczatku,Kolyske wtedy bede mogla postawic gdzies na dole.Zobaczymy :)
 
Dziewczyny mam pytanie jaki e kupilyscie lub macie zamiar kupić materace do łóżeczka? Nie mogę się zdecydować bo opinie są różne. Zastanawiam się nad lateksowo kokosowym czytałam dobre opinie na jeego temat. A swoją drogą to dobry materac może przewyzszyc cene łóżeczka ;)
Ona kolyska super ja się zastanawiam nad koszem mojzesza żeby wstawić do salonu ale jeszcze zobaczę.
 
reklama
Do góry