reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Co do kremów na rozstępów ja tak jak Esiek mam ziaję z serii mammamija bardzo dobry a oprócz tego nacieram sie zwykłą oliwką dla dzieci co drugi dzień. Jak na razie rozstępów brak a bój brzuszek to już taki bebzolek, nie mam też jeszcze tej ciemnej krechy a w pierwszej ciąży miałam.

Esiek fajnie że w domu już jesteś. Co do wózka to mój będzie czarno biały ale wiecej w nim czarnego niż białego i ma o ile sie nie mylę czerwoną lamówkę też mi sie ten biały podoba ale rozsądek musi być hahahaha. Ale jaką fazową wanienke kupiłam nie mówiłam Wam mam taki kombajn przewijak, wanienka i miejsce na akcesoria ale nie taka jak w hurtowni że zeby skorzystać z wanienki to trzeba zdejmować przewijak, u mnie wanienka sie wysuwa i mam i wanienkę i przekładam sobie bobasa na przewijak i to jeszcze w kolorze łazienki, wynalazłam ją w komisie fajna naprawdę, aż musiałam sie pochwalić.

Lenka mi doktor o szkole rodzenia powiedział to samo, powiedział że szkoda kasy, no ale nie we wszystkim musimy go słuchać, choć moja położna mówi ze to super lekarz, pracuje tam to wie, zresztą ja też to wiem, szkoda tylko ze nie chce mnie ciachnąć i wyjąć kropkę.

peti ale to dobrze ze mała jest akurat ani za duza ani za mała, tak powinno być i super.
 
Dziewczyny widzę że wózek taco wygrywa. Jestem trraz nad motzem i jest ich naprawdę dużo w każdym kolorze. A mój stokke widziałam tylko dwa razy ;) a spodobał mi się jeszcze bebetto luca z białą rama i szara gondola wygląda pięknie ;)
 
hej witamy witamy:)

mam znowu pytanie... pisałyście tutaj o stronie jakiejś z ćwiczeniami dla ciiężarnych na wszystkie trymestry... a tak dziś z koleżanką która jest w 31 tc rozmawiałam i chciałam jej przekazać co to za stronka i nie mogę znaleźć - już tyle dopisałyśmy stron że to niewykonalne... przypomnicie??

pozdrawiam
 
medalikara witamy super ze jest nas coraz wiecej::)):-):-):-):-)



dziewczyny tak sie ostatnio zastanawialam czy to jest sens robic od razu pokoik dla maluszka ??bo przeciez i tak bedzie na poczatku z nami w sypialni! jak myslicie ? czy wy robicie?
 
reklama
Infinity, Genna, ja mam wózek Tako City Move Marine.
Jestem mega zadowolona. Duża i wysoko położona gondola, co sprawdza się w przypadku wysokich osób. Lekka, aluminiowa rama. Wózek prowadzi się dosłownie jednym paluszkiem :)


tako.jpg
 

Załączniki

  • tako.jpg
    tako.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 47
Do góry