reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia dziekuje,gin powiedziala ze nie jest za duza,taka akurat.Jeszcze 2 tygodnie to pewnie dobije :)

Magda na rozstepy dobre wszystko co natluszcza.Palmers jest super i z tego jest balsam,maslo i oliwka chyba,zalezy co lubisz.
Zawsze lepiej wybierac te preparaty specjalnie dla kobiet w ciazy,ze wzgledu na sklad:-)
 
reklama
A lenka to pilnuj ta koleżankę z położną z pomorzan, myślałam że tam nie wolno z własną położną.

Genna nie ma co mieć wyrzutów czytaj ile wlezie ja też czytam te wszystkie mądre gazety.
 
Magda faktycznie wcześniej u Ciebie to swędzenie się pojawia, mi rośnie brzuchol ale jeszcze nic nie swędzi, odpukać ;-) Z 'ciążowych' kosmetyków stosuje tylko krem na biust Tołpy a na resztę zwykłe masło do ciała. A co do Palmersa to mam próbkę balsamu z masłem kakaowym i po 2-3 użyciach meeega mi się podoba - zastanawiałam się właśnie na zakupem :tak: zapach mi bardzo odpowiada o co teraz trudno :-p i cała reszta też jest ok, jedyne co to zostawia lekką warstwę na skórze co przy letnich temperaturach może nie być zbyt pożądane - ale na noc pewnie sprawdzi się super. Aaaa i jeszcze mam olejek Eveline sos (odpowiednik Bio-Oil - też jest super ale to tylko na noc).

Genna muszę te Tako obejrzeć, bo dużo z nas o tej firmie pisało a ja jakoś zupełnie je przeoczyłam.
Fajnie że Twój dr. pracuje w szpitalu - zawsze łatwiej wtedy podjąć decyzję, przynajmniej jedna zaufana osoba, to zawsze coś :-) Już zaglądam na drugi wątek ;-)
 
Ostatnia edycja:
Peti, dzięki za opinię ;)
Infinity, zapewne i tak nie unikne rozstępów ale lepiej zapobiegać ;)
Zaraz sobie go zamówię bo robię zakupy w gemini ;)
Co do wózków tako to dzisiaj sobie jednym pojeździłam ;) mają duże gondole i naprawdę dobre opinie. Mam trzy typy z tej firmy ;) teściowa kazała wybrać wózek bo oni go sponsorują więc już robię rozeznanie :p
 
Magda z tymi rozstępami to zależy chyba najbardziej od predyspozycji danej osoby - ja niestety ma sporo po okresie dojrzewania i wahań wagi :-( także jestem pewna że mi przybędzie :baffled: jedyne co to na brzuchu miałam zawsze lekki nadmiar skóry i nadal mam pewien zapas na rosnący brzuszek :-D kiedyś się ten zapas zapewne skończy ale póki co jest ok :-) A Ty z tego co widziałam po fotce na innym wątku chudzinka jesteś - pewnie dlatego tak szybko brzuchol daje o sobie znać :tak:
Wózek u nas też moi rodzice chcą zakupić dlatego u mnie również była to pierwsza rzecz którą oglądaliśmy :tak: później przyszedł szał ciuszkowy :sorry:
 
Czesc,

Madzia, lenka - ja juz opuszczam ta konwersacje o porodowkach bo nie chce zwariowac a kazda zrobi jak uwaza i tak bedzie dobrze :)

Wypuscili mnie dzis, wszystko ok, na pocieszenie mialam znow usg i mam cudna fotke Gośki machajacej do mnie rączka. Az wszystkie lekarki i studentki sie wzruszyly ;) Smiesznie bylo.
Nie mam wyniku posiewu ale mnie puscili bo nie sadza aby cos tam bylo i mam jutro dzwonic, jak jednak bedzie dodatni to dostane antybiotyk.

Co do kremow na rozstepy ja kupilam krem Ziaji za bodajze 25zl, stostuje tak 2 razy w tygodniu (choc kaza duzo czesciej) i na razie nie mam zadnego. Zobacymy jak bedzie dalej.

Jezu jak dobrze byc w domu!!! Jednak lezenie w taka pogode, bez telewizora to mordega.

Widze ze wozki Tako króluja u nas na forum, bedziemy zywa reklama firmy :) Madzia a jaki kolor wozka w kropki biezesz? Ja sie zdecydowalam na braz ale taki bardziej karemlowy, choc korcil mnie bialy ale wiem co to bedzie po paru tygodniach. Tak samo chcialam biale fronty w kuchni a teraz ich nienawidze :)
 
Ja jeżeli chodzi o wózek to upatrzyłam sobie Horneta z Nestora, opinii o nim dużo nie ma, ale przetestowałam w sklepie i całkiem, całkiem. Ale przede wszystkim ma długą gondolę co jest dla mnie dość ważne.
 
Peti niestety u mnie oszczędzania się ciąg dalszy :/// też dziś już powiedziałam huuuura w gabinecie, co to ja teraz nie będę robić, a doktor mi powiedział, że spokój z szyjką zawdzięczam odpoczynkowi i mam nie zmieniać trybu życia. Ehhh najważniejsze że Filip jest bezpieczny. Ale to moje oszczędzanie się nie wykluczało zakupów dla dzidzi i takiego spokojnego załatwiania spraw, więc dalej będę tak robiła ;-)

Esiek super, że już w domu, nie ma to jak u siebie. Ja tez mam ten problem, że podobają mi się wózki z białymi elementami albo kremowe, ale postaram się opanować i kupić w rozsądniejszym kolorze ;-) choć nie zarzekam się

Madzia nawet nie wiem kurcze do kogo idę :-D wzięłam tą lekarkę, która miała termin za 3 tygodnie. W sumie wszystkio mi jedno i dr też mówił, że obojętnie która. Tydzień później i tak mam Węgrzynowskiego. No widzisz.. powiem Ci, że do dziś się nawet nie interesowałam prywatną położną na Pomorzanach, także nie wiem jak ona to załatwiła, a teraz będę trzymała rękę na pulsie i oczywiście będę informowała jak się dowiem. Koleżanka dziś miała zdejmowany szew z szyjki, takze na dniach powinna rodzić. I widzisz on mi właśnie mówił, żeby się tymi opiniami złymi nie sugerować, bo to teraz zupełnie inny szpital i na właściwe opinie trzeba poczekać. Ale łatwo powiedzieć jak się nie ma perspektywy porodu w niedługim czasie :-D:-D no i w ogóle śmiał się z mojego pomysłu szkoły rodzenia.. Kazał sobie kupić dobry poradnik, a nie na kółko wzajemnej adoracji chodzić. A ja i tak pójdę :-D


Co do kremów na rozstępy to ja zainwestowałam w Collistar anti stretch marks w Douglasie, jestem zachwycona, ale ostateczna opinię wystawię mu na koniec października. Nacieram się też na brzuszku i cyckach olejkiem ujędrniajacym na mokro pod prysznic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Infinity, fakt ja to z tych chudych jestem ;)
To też masz fajnie że rodzice chcą wózek kupić ;)
Mój mąż jest jedynakiem więc jego rodzice w siódmym niebie bo pierwszego wnuka/wnuczkę będą mieli ;) Ogólnie stwierdzili że dadzą pieniądze na całą wyprawkę typu wózek, łóżeczko, komoda, pościel. No przecież nie będę odmawiać jak chcą dać :D
 
Do góry