reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć! Byłam dzisiaj na wizycie i ktg. Na zapisie miałam całe mnóstwo mocnych skurczy, które czułam dość intensywnie i moja szyjka jest już krótka. Jejciu może w końcu coś się zadzieje :tak:
 
reklama
Cześć!!
witam też nowe dziewczyny:)
Ja dzisiaj po wyprawie do sklepu z wózkami znowu zmieniłam zdanie i jednak w moim rankingu nr. jeden znowu jest camarelo carmela. Według moich wyliczeń najlepszy stosunek ceny do jakości. I ma najobszerniejszą gondolę, bo w tako są długie gondole, za to wąskie, aw zimie jak dziecko będzie zapatulone w kombinezon, to może mieć znaczenie.
 
Bzibziok
xuser-online.png.pagespeed.ic.KccwCy-6Th.png

wybralas moj wozek tez go upatrzylam jest fajny bardzo leciutko sie go prowadzi i cenowa rewelacja heeh wiec ja juz jestem zdecydowana na niego tylko jeszcze kolorystyka niewiadoma a ty juz wiesz jaki kolor?
i-camarelo-carera-gleboko-spacerowy.jpg



bardzo bym chciala aby to byl niebieski bo pragniemy synusia ale co nam nasze malenstwo wymysli tego jeszcze nie wiemy hehe
 

Załączniki

  • i-camarelo-carera-gleboko-spacerowy.jpg
    i-camarelo-carera-gleboko-spacerowy.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 40
Ona, my już wiemy że będzie synek i wahamy się międzyniebieskim, a granatowym. Granatowy ma ten minus że ma jasny kremowy dół gondoli. Tylko my myślimy żeby wziąć model carmela-on ma wstawki z eEcoskóry głównie na gondoli i wydaje mi się ze będzie ja łatwiej czyścić. A różnica w cenie to ok. 50 zł i w tym modelu o wiele bardziej podobami sie torba do wózka. Ale ogólnie wózek faktycznie bardzo fajny i się super prowadzi.
 
Ostatnia edycja:
Minni to trzymamy kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązanie :tak:

Lawendowy dzięki za opinię, muszę w taki razie koniecznie zobaczyć na żywo w sklepie :-)

Ona, Bzibziok mi też strasznie spodobał się jakiś czas temu ten Camarelo - super cena i duży wybór kolorów i wariantów ale jak pojeździłam w sklepie to jednak inne, niewiele droższe wydały mi się lepsze pod względem staranności wykonania, walorów technicznych itd. Ale na razie go nie skreślam :tak: Jedyne co to ma straszny hamulec - niby się go nie używa zbyt często ale opcja odblokowania jest tragiczna - szkoda że nie zamienili go na nowszą wersję którą ma np. Jedo (zarówno blokada jak i odblokowania jest od góry czyli podeszwą buta). Wiem że to szczegół ale wiem również że mnie na pewno będzie denerwował ;-):zawstydzona/y:

Ona ja robię pokoik dla malucha pomimo że też na początku będzie spał u nas w sypialni w łóżeczku-dostawce. Mam na razie taką cichą nadzieję że poza nocą będę kłaść maleństwo w jego pokoju - może później będzie mniej problemów z całkowitymi przenosinami. Poza tym to też zależy ile planuje się trzymać dziecko w sypialni - ja chciałabym tylko na początku więc w kilka miesięcy po porodzie nie sądzę abym miała ochotę i czas urządzać pokój ;-) a teraz wiem że sprawi mi to mega przyjemność :tak: Ogólnie to kwestia bardzo indywidualna i trzeba rozpatrzyć pod własnym kątem ...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Mogę się pochwalić? Byliśmy wczoraj na badaniach prenatalnych i w końcu doświadczyłam tego, co Wy już w większości tez macie za sobą- oglądanie jak nasz skarb się rusza, kręci, macha rączkami, jaki jest już duży (7,73 cm) i najważniejsze, że jest zdrowy !!!!! Ryzyko chorób żadne, bo od 1: 2264 do 1:20000, a przedwczesnego porodu 1: 924.
Mina M- bezcenna i wspaniałe wyjątkowe doświadczenie.
A i ...chyba będzie dziewczynka Jagienka, ale okaże się za dwa tygodnie.
 
reklama
Oktavi, to wielkie gratulacje ;)
Cudne widoki nie? Imię śliczne wybraliście.
Ja o ryzyku dowiem się na wizycie we wtorek dopiero ale mam nadzieję że będzie dobrze.
 
Do góry