reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Emilia wlasnie przeczytalam cos tam o nim,bedzie bardzo podobny do panoramy.The Fetal Medicine Centre robi ten test w Londynie i scan od razu w pakiecie.
 
Doczytalam tu jeszcze ze harmony w 5 % przypadkow nie daje rzadnej diagnozy czyli nie da sie odczytac wyniku,a po powtorzeniu,za darmo oczywiscie,wynik da sie odczytac tylko w 50 procentach.I wykrywa on tylko 3 zespoly.Cholera nie wiem,musialabys moze zadzwonic do kliniki ktora robi wszystkie te testy i oni na pewno doradza ktory dla Ciebie bedzie najlepszy.Jest jeszcze Nifty.
 
Emilia nie mialam wskazan,ja mam 39 lat a moj maz 45 wiec wysokie ryzyko powstania wad.Nie chcialam robic amnio wiec zdecydowalam sie na test.Ta cena co podalas to jest super i jeszcze ze scanem.Poczytaj jeszcze i zastanow sie nad tym wszystkim.Ja polecam bo przetestowalam na sobie.Dobranoc:-)
 
Cześć dziewczyny!

Super jest ten wózek Tako extreme, na prawdę trochę już więcej wychodzi niż za Camarelo ale zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, muszę go poważnie rozważyć.
Cieszę się że o nim napisałyście:)
 
Emilia to wy w ogole nie jestescie w grupie ryzyka.Zrob usg genetyczne i jak wszystko bedzie ok to wiecej nic nie rob.Ja rozmawialam z lekarzem w klinice po moim ivf.Powiedzial mi zebym zrobila tylko usg genetyczne i jak wszystko bedzie ok to juz nie robic nic.Mimo naszego wieku.Ale ja chcialam ze wzgledu na ten wiek miec pewnosc ze jest wszystko dobrze.Moja polska gin mi powiedziala ze w swojej karierze nie widziala jeszcze powaznie chorego dziecka po ivf.Nasze bobasy sa w koncu z najlepszych komorek:-)
 
dziewczynki kochane żegnam się z wami na dwa najbliższe tygodnie. Jutro jedziemy na dwa tyg nad morze. Być może będzie wifi, jak tak to zajrzę choć co u was słychać, a jak nie uda mi się połączyć to odezwę się po przyjeździe ;)
Mam nadzieję tylko, że nie rozpakuję się tam bo mała tak wierci się i kopie, że jakby mogła to chyba wyszłaby z brzucha już :-p ehh już tak mało zostało tej ciąży :szok:przyjadę, 2 tyg posiedzę w domu i będę w bezpiecznym terminie już, szok !

Trzymajcie się dzielnie ciężaróweczki :** życzę powodzenia wszystkim, które przygotowują się do porodu, lekkiego i szybkiego porodu:**
 
reklama
Do góry