reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej dziewczyny, ja miałam dziś USG połówkowe, dzidzia duża waży 550 g, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zmienił mi się termin porodu na 5 listopada, a dodatkowo z dziewczynki dzidzia zmieniła się na chłopca, a imię to Jerzy :-D Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
On mi zrobi oczywiście. Kazał przyjsc koło 25 lipca bo wtedy bedzie. To bedzie moj 13 tydzien chyba jakoś. Ale tak czy siak chce zeby szpital tez zrobił. Ja nie dam rady wytrzymać długo bez usg i tak. Musze widzieć czy wszystko ok. Schizy mam przez te plamienia, wiec myslalam zeby najpierw mi zrobił szpital a potem moj gin, w odstępie np 2-3 tyg. Ale chyba sie nie uda, bo z tym szpitalem to jak narazie jaja są.
 
Byłam dzis w sklepie bo myslalam o kupnie jeansów ciazowych, niby troche wczesnie bo dzis dokładnie 11t1d ale chodzę od jakiegoś czasu tylko w legginsach i mam tego dosc, nic nie przytyłam ale jeansy zwykle mnie Uciskaja. Ale wszystkie jakieś szerokie w nogach. Chyba bede musiała on line zamówić, ale tez bedzie problem zeby trafić dobrze. Za to sukienki sa super ciążowe ale to juz na duze brzuszki, ja duzy bede miała w zimę wiec nawet sobie takiej nie bede mogła kupic :-(
 
Emilia ja pokupowalam ciuchy ciazowe jakos tak na poczatku 4 miesiaca i wchodze w nie do tej pory.Z wiekszymi zakupami poczekaj jeszcze pare tygodni.Sprobuj w next ze spodniami,ja nie przepadam za tym sklepem ale zaraz na poczatku kupilam tam naprawde fajne jeansy ciazowe,takie na sam poczatek.

A z tym szpitalem to musza Ci w koncu dac jakas odpowiedz bo to juz jest przegiecie.
 
No samo to ze polski gin mi zrobi chyba tylko usg, a przeciez jest test pappa ktory mozna tylko do 14 tyg. To jak mi go zrobią jak bedzie za pozno?

Ja tylko jeansy chce kupic. Poza tym to bluzek mam duzo nie za obcisłych w brzuchu (nie ciążowych) wiec powinny na długo wystarczyć. Dopiero jakby brzuch był naprawde wielki to moze kupie z 2 bluzki. W next patrzylam juz ale na necie. Problem mam taki ze mam bardzo chude nogi i w wielu jeansach wyglądam poprostu źle, nie da sie nic kupic bez przymiarki. Wiec musze gdzies kupic gdzie bede mogła oddac bez problemu. W sumie w next mozna wiec chyba spróbuje.
 
Emilia zajdź do H&M na dział mama jeśli masz mozliwość. W życiu tam jeansów nie kupiłam, a w ciąży jakoś po prenatalnych ok 13tc kupiłam tam świetne jeansy. Też mam bardzo szczupłe nogi, a leżą idealnie i są po prostu fajne :) nie tylko jak na ciążę :) i pas na brzuszek rośnie razem ze mną, pochodzę w nich spokojnie do końca

Foote ale niespodziankę dzidziuś zrobił! Gratuluję Synka :)

Wyobraźcie sobie, jestem po prostu w szoku! Że na straganie dziś w 30 stopniowym upale wystałam 20 minut w kolejce a jak przyszła na mnie kolej to stara baba (bo wcale jeszcze nie jakaś leciwa babcia) wepchnęła mi się w kolejkę, powiedział że była przede mną, na co mój M juz się totalnie wkurzył i powiedział sprzedawczyni, że chyba ciężarne mogłaby obsługiwać bez kolejki a jeśli juz swoje wystałam mimo wszystko to może jednak mnie obsłuży?! A ona nam powiedziała, że jak taka bardzo ciężarna jestem to do szpitala a nie na zakupy!!!!!!!!!!!
No nie do wiary, że takie rzeczy się naprawdę dzieją:wściekła/y: zbieralismy oboje szczęki z podłogi z tego szoku, że to jest w ogóle możliwe..... M oczywiście zrobił straszną awanturę, ale żeby kobiety tak nie miały zrozumienia....
 
reklama
Lenka chamstwo i nic wiecej.Te stare baby sa najgorsze,mysla ze jak Rydzykowi czeki wysylaja to im wszystko wolno.Moja babcia moze tak by sie nie zachowala,ale jak wpada do tramwaju to po trupach biegnie tam gdzie wolne siedzenie,a jak nie ma to wrecz na kims potrafi wymusic:-DMasakra.Moja mama mi wczoraj opowiadala rozne historie i powiedziala ze ludzie wilkiem na siebie patrza,chodza naburmuszeni i niezadowoleni.Ale w kolejke bezczelnie sie wcisnac!Mam nadzieje ze nie kupiliscie od tej wstretnej sprzedawczyni niczego:crazy:
 
Do góry