reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lenkabar niezła historia az sie uśmiałam:) ale zeby być az tak beszczelnym to przechodzi ludzkie pojęcie !

Foote ale niespodzianka :) w sumie u mnie tylko jedno usg miałam stwierdzające płeć wiec moze jeszcze sie okaże ze bede miec Cyprianka a nie Nadie :) a u mnie juz wszystko pod dziewczynkę naszykowane .

Emilia ja tez polecam H&M . Maja duży wybór i nie ma problemu ze zwrotem. Nie martw sie o szpital bo któryś musi cie przyjąć przed 14 tyg . Jesli St. Marys ci odmówi to zostanie ci ten West middelsex w ostateczności .
 
reklama
Lenkabar rzeczywiście chamstwo! Brak słów.
W H&M wlasnie zrobiłam na necie zakupy bo lepszy wybór. Tylko nie wiem jak z rozmiarem bo nigdy od nich nie miałam jeansów. Ale na chybił trafił wzielam 3 pary, to oddam ktore beda złe.

Jogo w poniedziałek zadzwonie i spytam czy jestem gdzies przyjęta. Dam znac. Modlę sie zeby do st mary.

Peti nie wiedziałam ze wychodza sfałszowane po ivf. W szoku jestem.
 
Emilia byly tu takie przypadki na forum,testy wyszly zle,wskazanie do amniopunkcji.Po amnio wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.Infinity tak miala miedzy innymi.Teraz czeka na wyniki amnio.A jak zrobisz panorame lub nifty to juz nie musisz nawet usg genetycznego robic.Tylko te testy sa juz prywatnie,a w uk ceny raczej duzo nizsze niz w ie.Polecam Panorame bo jest ciut lepsza od nifty a i na wynik czeka sie krocej.A i w cenie badania masz usg.
 
Emilia jest to test dna z krwi i mozna go robic od 9 tyg ciazy.Skutecznosc 99% czyli bardzo wysoko.pokazuje Ci ryzyko wystapienia chyba 5 zespolow.I jezeli chcesz mozesz poznac plec to trzeba zaznaczyc ze chcesz wiedziec..Ja robilam w 10 tygodniu ciazy i czekalam pare dni na wynik.Wpisz w wyszukiwarke panorama test uk czy london i tam Ci wszysko wyjdzie.
 
Robisz ten test w klinice,Ja szukalam gdzie mozna zrobic nifty w ie.Umowilam sie na ten test a pani w recepcji powiedziala mi ze panorama jest lepsza i krocej czekam na wynik.Przyszedl doktor,wytlumaczyl mi na czym to polega,zrobil usg ,pobral krew i powiedzial ze swietna decyzja bo test ten zastepuje amnio.Na pewno nie kompletmie.I zapytal czy chcemy znac plec.Po 6 dniach zadzwonil i powiedzial ze ze wyniki sa super i bedzie dziewczynka:happy:.Wyniki przyszly poczta na drugi dzien.Do szpitala na pierwsza wizyte poszlam juz z wynikami.Do mojej polskiej gin tez i ona kazdemu poleca ten test.Nie jest tani,ale wart tych pieniedzy i ciazy bez stresu.:tak:
 
Siega ale super ten organizer, co prawda ja zakupiłam już przewijak z półeczkami ale tak z boku to taki organizer na pewno by mi się przydał.

Lenka normalnie mi też szczęka opadła, ja do tej pory jesczcze z czymś takim sie nie spotkałam, ale dzisiaj na basenie opierniczyłam jednego dziadka i jego wnuki za to że skaczą i pływają po ludziach kopiąc gdzie popadnie, dwa kopniaki zniosłam ale trzeciego juz nie. SDS to nie jest basen do podtapiania i skakania kazdy ma tam prawo popływać i kazdy tego przestrzega i jakos do tej pory było oki ah miałam dziś chyba jakiś słabszy dzień psychicznie i pojechałam do hyrtowni i wybrałam mojej kropce wózek nazywa sie tako perso i jest w kropeczki, jeżdziłąm sobie dziaij nim po hurtowni ale rewelacja i to chyba będzie już ten, dla mojej kropeczki wózek w kropeczki :-D.

Fote ale ci dzidzia zrobiła niespodziankę :-)
 
Emilia ja robilam w irlandzkiej i placilam ponad 500 euro.Tu polskie kliniki tego nie robia.W szpitalu tez moga robic tylko w sekcji prywatnej.W Dublinie z tego co slyszalam robia w jednym.
 
reklama
Madzia dobrze zrobiłaś, no przyjmować nawet małe kopniaczki w ciąży to nic bezpiecznego, a co dopiero takie"skakane" do basenu . Ja miałam "spokojny" dzień, po prostu poczułam się zszokowana, ale M mało nie wyszedł z siebie, tak tam wszystkich po kolei opierniczył i ekspedientkę i babę. Mimo to nie zostałam obsłużona, więc poszliśmy stamtąd. Mimo wszystko to przypadek pewnie jeden na milion, ale aż nie do wiary, że to się może zdarzyć.
Wózek w kropeczki dla dziewczynki będzie cudny! Ja też jestem najbardziej zainteresowana wózkami Tako, najbardziej do mnie przemawiają. Esiek kiedyś wrzuciła tako extreme i przesłała mi na maila kolorystyke i chyba już nic innego nie przebije tego świetnego wrażenia, a jak jeszcze przeczytałam, ze gondola ma 92 cm czyli naprawdę dłuuuga, a nasze jesienne dzieci przejeżdżą przecież w gondoli całą zimę to jeszcze tylko muszę go zobaczyć na żywo i pojeździć po sklepie.

Dziewczyny macie kartę stałego klienta w kappahl? Dostałam smsa, że posiadacze 12-13.07 mają jeszcze -50% od już przecenionych towarów :-)
 
Do góry