reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia-skurcze pojawiają sie dalej na ktg,a ja dalej ich nie czuje :) ordynator na obchodzie powiedziala ze będą starali sie z tydzień utrzymac jeszcze ciaze. Na usg wychodzi brzuszek i glowka na 39t3d, ale kość ma na 36t2d, wiec dobrze by bylo gdyby w brzuszku jeszcze chwilke pobyla. Jutro na obchodzie maja zdecydowac co dalej po obejrzeniu moich wynikow badan,które mi dzisiaj zlecili. Jednym z nich bylo badanie gdzie wychodzi stężenie cukrów z ostatnich 3 miesiecy. Nie wiedzialam ze cos takiego wogole jest. Do domu na pewno mnie nie wypiszą, zresztą nawet mi to na reke jestem pod kontrola a nawet jeśli będę musiała zostac tydzień to nie jest bardzo dlugo wiec dam rade :)
 
Szyszka wielkie gratulacje. Czekamy na wieści i wrażenia z pierwszego spotkania z Twoim wielim CUDEM ;)
Infiniti trzymamy kciuki. Na pewno wszystko będzie ok.
Minni już nie dlugo poznasz swoje maleństwo ale Ci zazdroszcze.
A ja dzisiaj o 15 mam wizyte już mc nie widziałam vmojego synka ;)
 
Proszę, bardzo po zmianach sytuacja klaruje się następująco:

LIPIEC
1. LABO75 (27 lipiec) córka Aleksandra

2. MINNI27 (29 lipiec) córka Wiktoria

____________

SIERPIEŃ
3. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
4. SIAGA (10 sierpień ) syn
5. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka
Hanna

____________

WRZESIEŃ
6. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
7. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia
8. ELLENI (5 wrzesień) córka Adrianna
9. ZUZIA2011 (5 wrzesień) syn



____________

PAŹDZIERNIK
10. MAJKA201 (12 październik) syn
11. MADZIA76
(18 październik) córka
12. LENKABAR (30 październik) syn Filip

____________

LISTOPAD
13. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
14. FOOTE
(13 listopad)
15. LOLITKA200 (13 listopad)
16. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
17. EMA51 (27 listopad)


____________

GRUDZIEŃ
18. _Infinity_ (12 grudzień)
19. Ona232
(18 grudzień)


____________



2015


STYCZEŃ
20. Hope84 (1 styczeń) córka Nina

21. Magda_7891 (19 styczeń)
22. Oktavi (22 styczeń)

____________


LUTY
23. Genna (19 luty)
 
Ostatnia edycja:
Esiek cos źle jest w kalendarzu. Pozycja 11 jest dwa razy ;)
Ja dziewczyny po wizycie z synkiem ok waży 730g i jest już główka do dołu ;) pomiary na usg wskazują tydzień starszą ciążę więc ok. Ale moja szyjka zmniejszyła się z 4,5 na 3,,5 na razie jest ok o ile dalej się nie zmniejszy mam nadzieje
 
Emilia trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte:tak:
Majka synus duzy Wam rosnie.Szybko sie obrocil.Czy to juz jego koncowa pozycja czy jeszcze bedzie fikal?Mowil cos lekarz?

Minni ja mialam to badanie robione na wlasne zyczenia,super to jest bo pokazuje poziom cukru z ostatnich 3 miesiecy.Zostajesz juz w szpitalu do rozwiazania?

A mnie przed chwila jakis burak zablokowal na parkingu.Przez pomylke stanelam niby na jego miejscu.Trabilam az w koncu wylazl i okazalo sie ze moj rodak jeszcze.Oj moja wscieklosc na niego pomieszana z hormonami wziela gore:wściekła/y:.Bylo tyle miejsca na okolo a on to zrobil specjalnie.Sypnelam mu taka wiazanka,ze az sama bylam w szoku.Lepiej z baba w ciazy nie zadzierac:-D

Zycze Wam milego popoludnia dziewczyny.
 
reklama
Oktavi co do dlugosci szyjki to nie mam pojecia.Dalas mi teraz do myslenia,bo nigdy sie na tym nie zastanawialam.Skad np lekarz wie ze sie skraca?Bede w poniedzialek na wizycie to sie zapytam:cool2:.
 
Do góry