reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wypadłam z obiegu forumowego, bo od 11 dni jestem w szpitalu.
Chciałam zobaczyć, co u Szyszki i czy już tuli Antośka w ramionach, a tu żadnych wieści.
Szyszka, odezwij się i daj znać, co u Was.
 
reklama
ktoras z was sie tutaj szykuje na cc powiedz mi kiedy mowilas lekarzowi ze chcesz wlasnie cc??
ja swojego lekarza w pierwszej ciąży zagadałam jakoś na połówkowych i powiedziałam, że chcę cc. Teraz nawet nie musiałam wspominać,od razu powiedział, że będzie cięcie.
 
Ona masz jakiś konkretny powód do cc czy boisz się sn. Nie ew jak u Was ale u mnie w Krakowie nie jest tak zew sobie mówię co chce. Jeśli chce cesarskie cięcie to musze zapłacić 3 tyś!!!! Za taką kase chyba wole się pomeczyc przy sn i szybci dojść do siebie bo po cc też jest ból tylko później. A kasa na pewno przyda się na dziecko. Takie moje zdanie ale szanuję chodź nie rozumie osób które zs to płacą. Może po porodzie zmienie zdanie bo u mnie dlugie porody to standard;/
 
wiesz co chcialabym wsumie naturalnie ale sie boje ze nie dam rady i ze dziecku sie cos stanie dlatego jestem nastawiona na cc tylko pozniej te godziny lezenia mnie dobijaja ......ile wlasnie tych godzin pozniej dokladnie jest bo niektore mowia ze 12 do 24h to prawda?
 
lawendowy sen jejku co się stało? jesteś sama czy z córeczką?

Ja po cc wstałam na chwilę po 6 godzinach, 4 godziny później drugi spacer do toalety, a na następny dzień wieczorem juz sama poszłam do bufetu na kolację ;) myślę, że duże znaczenie ma metoda jaką wykonywane jest cc, oo Misgav-Ladach szybciej się wstaje niż po tradycyjnym.
 
Madzia no właśnie... ja dziś sobie przeczytałam wszystko co było do przeczytania w necie o porodówkach naszych szczecińskich i na 99% wybrałam już Zdroje. Te Police to mają opinię jakiejś rzeźni bez znieczulenia, dobrych lekarzy i z masą niepotrafiących się stosownie zachować studentów :/ ale z tym znieczuleniem to się jeszcze upewnię, bo wolę zapłacić wcześniej i mieć pewność, że dostanę. No chyba że będzie CC, to też wchodzi u mnie w grę, ale na życzenie nie wezmę, tylko jeśli Sienkiewicz tak zdecyduje. Wszystkie znajome , które w ostatnim czasie rodziły w Zdrojach polecają, także raczej decyzji nie zmienię
Madzia kiedy idziesz na krzywą? A może już byłaś? :) ja planuję jakoś za tydzień, doktor mówił, żeby zabrać ze sobą pół cytryny :-D


też mi się coś wydaje, że uparty Antoś jest już ze swoją mamą :)))))


Ja się muszę pochwalić, że prawie całkowicie wyeliminowałam skurcze a właściwie bardziej powinnam to nazwać stawianiem się macicy! W sumie błahostka, ale chyba wiele dała.. doktor kazał mi duuużo pić, więc piję min. 2l wody dziennie i jest o niebo lepiej
 
reklama
Dziewczyny chciałabym Was zapytać, czy któraś z Was była przeziębiona w ciąży? Ja jestem w 10 t i 3 dniu ciąży i boli mnie gardło, mam karar, zapchany nos. Leczę się domowymi sposobami i prenalenem, ale boję się o dzidziusia.
Czy któraś ma doświadczenia w temacie chorowania w ciąży?
 
Do góry