reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
szyszka tu jeszcze w dwupaku? Przy porodzie sn najgorsze jest to, że nigdy nie znany dnia ani godziny. Gdzieś czytałam, że najwięcej dzieci rodzi się podczas pełni księżyca,a to chyba teraz :-p, więc może?

A ja się pochwalę, pranie i prasowanie mam już za sobą :-). Brakuje mi jeszcze rzeczy do szpitala dla mnie i z wyprawki środki higieniczne dla młodego tzn. pieluchy, krem do dupci itp. Myślę, że załatwię to podczas jednego wypadu na zakupy.
Test obciążenia glukozą miałam 2 razy i z cytryną napój jest znośniejszy do wypicia
 
Cześć

Dziewczyny dziękuję za pamięć o moich snach - już ich nie mam, przynajmniej nie noc w noc więc to duzy plus. Chyba wynikało to z ogromnego stresu bo jakoś tak od prenatalnych chyba mialam ich coraz mniej a teraz sporadycznie. Także - całkowicie nie ześwirowałam :) ...

Za to mój mąż tak. Opowiem Wam bo to zabawne - wrócił wczoraj "po meczu", wracałam akurat z WC i mówi do mnie " O dobrze, że nie śpisz bo ja będę teraz dziecku czytał ...." No to już mi ciśnienie skoczyło, wiem, że tłumaczyć się nie da i trzeba przeżyć. No ale pytam " Co będziesz czytał skoro bajek jeszcze nie mamy, może z telefonu? " na to M. " Z telefonu jego dziecko nie będzie MIEĆ czytane a poza tym, jest za inteligentne na bajki" i on zaraz coś przyniesie. Położyłam się, przyszedł -z sagą Millenium Stiega Larrsona ..... Poległ na drugiej kartce gdzieś wielkim chrapnięciem. Myślałam, że nie wyrobię - serio Ci faceci to w głowie mają chyba mniej niż dzieci :)

Miłego !
 
A ja dziś dzwoniłam do szpitala żeby się dowiedzieć co potrzeba na wyprawkę i właściwie muszę kupić tylko pampersy i chusteczki nawilżane i dopiero na wyjście potrzebuję ubranka więc moja torba będzie malutka .
 
Madzia no mi w nocy było trochę mniej do śmiechu.
Dziewczyny zakupiłam dziś kołyskę. To nie będzie łóżeczko małej, tylko kołyska, którą postawię w salonie. bardzo mi się podoba, bo od początku chciałam dokładnie tą. karuzela się kręci, leci muzyczka i są misie :) Kupiłam tez zestaw butelek Tommee Tippie i pierwsze poważne zakupy mam za sobą :)

kolyska.jpg
 

Załączniki

  • kolyska.jpg
    kolyska.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 60
Esiek zaszalałaś !!! I dobrze :) kołyska- cacko :)))))) Mój M teraz wieczorami kończy czytać Inferno Dan Browna, matko, żeby tylko te ojcowskie pomysły nie przechodziły z jednego na drugiego :-D
Ja mam tylko spodenki i jedne cudne śpioszki, ale moja mama dziś na zakupach w Berlinie i już mi powysyłała tyle fotek ciuszków dla Maluszka, że coś czuję, że zaraz się okaże, że mam tego duuużo więcej :-D
 
jestem :-) już po wizycie.... maluszek ma 8mm i ślicznie mu bije serduszko... :-D nie mogę w to uwierzyć i czuję się jak za pierwszym razem z tą różnicą że nie muszę tym razem tony leków brać.... za to mnóstwo badań na następną wizytę... i postanowiłam prowadzić moją ciążę w klinice tam gdzie pierwszą... oni jakoś bardziej uwrażliwieni są na wszystko no i nie ma problemu z dostępem do wszelakich badań... i w razie czego zwolnienie też można dostać.
Teraz została mniej przyjemna rzecz... muszę powiedzieć szefowi.... miałam wracać do pracy od 1 lipca a tu za kilka miesięcy znów wypadnę z obiegu.... chyba nie będzie zachwycony....
 
reklama
Esiek no musze ci powiedzieć ze mnie ta historia z twoim mężem rozbawiła :) intencje super to mu trzeba przyznać ! A kołyska rewelacyjnie sie prezentuje . A na początku bedziesz miec dziecko w sypialni czy od razu w pokoiku? Ja w sypialni w mniejszym łóżeczku ( kołysce ) pomimo ze pokój dziecka robię dosłownie przez ścianę .

Elleni ale fajnie juz kilogram :) moja pewnie tez tak ma :) ja tez czuje sie dobrze ale mam uczucie zmęczonych stop jak pochodzę troche za duzo i zaczynaja mi puchnąć :( fajnie ze jeszcze wybierasz sie na wczasy przed porodem , ja pewnie tylko na jeden dzień sobie pojadę tak poczlapac plazy.

Dorex wspaniale wiadomosci 8mm szczęścia :)) dajesz nam tu nadzieje ze i nam sie uda teraz naturalnie :) trzymam kciuki za nudna ciąże &&&

lenka fajnie ze ci mama coś podkupi dla maluszka zawsze to pomoc.
 
Do góry