reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia ja mieszkam w Ie.tylko procedure mialam w Polsce...tutaj calkiem inaczej podchodza do ciazy...

Troche ochlonelam,musze sprostowac to co napisalam wczesniej....jestem wdzieczna mojemu lekarzowi ze doprowadzil do upragnionej ciazy a jednoczesnie zal ze zbagatelizowal ten problem....
Peti czy tutaj dostane antybiotyk jak myslisz??
 
reklama
Niepokorna postaraj sie pogadać z ang lekarzem moze akurat cóż zrobią w tym kierunku . Moze powtórzą to badanie i zdecyduja sie na cc. Napewno będzie dobrze .
 
Niepokorna myślę że Jogo dobrze radzi trzeba skonsultować to z lekarzem jeśli powtórzą wyniki to albo wyleczą antybiotykiem teraz - jeśli jest to w ogóle możliwe albo zadecydują o cc dla bezpieczeństwa dzidziusia na pewno jakoś do tego się ustosunkują.

Esiek no widzisz a ja łażę do tego bobolandu z 2 razy w tyg. i jej nie widziałam, ślepak ze mnie i tyle. Mnie podoba sie własnie ten kolor, jakoś ani rożowy ani niebieski do mnie nie przemawiają.
 
Niepokorna nie czytaj dr google!!!!!!!!!!!! Zawsze jest wszystko wyolbrzymione, przekolorowane i podane w najbardziej przerażający sposób. Ja niecały tydzień temu przechodziłam to co Ty jak zaczełam czytać o rumieniu zakaźnym z którym miałam styczność... i mało nie oszalałam ze strachu, takie rzeczy, powikłania i cuda były napisane. Poczekaj spokojnie na wizytę albo jak masz możliwość i Cię to uspokoi- zadzwoń, ale jeśli to zbagatelizował tzn. na pewno że nie było przed czym panikować. Na chłopski rozum to mówiąc brutalnie e.coli to pewnie przy każdym naturalnym porodzie się pojawiają przy parciu i dzidziusie mają z tym kontakt i nic im nie jest. Dziewczyny mają też dobry pomysł, że jesli nie ufasz teraz swojemu lekarzowi to skonsultuj tą sprawę z kimś innym, może poda antybiotyk i po sprawie a może Ci powie, że w przypadku jednej bakterii w ogóle nie ma o czym mówić
 
Ostatnia edycja:
Esiek - śliczna kołyska, mam ,,prawie'' taką samą ;-) różni się misiami na karuzelce i kolorem: ja mam jasnozieloną w krateczkę. Kołyskę zabieram do Naszej sypialni. Pokoik małej mam już gotowy: są mebelki, łóżeczko itd ale nie wyobrażam sobie żeby spała w innym pokoju, ta opcja wejdzie może w życie jak wyrośnie z kołyski:tak:

Odnośnie ciuszków z tesco, mam ich całe mnóstwo. Tam co jakieś 2-3 tygodnie wyprzedaże robią 30-75%. Jak się na nie trafi to nie da się przejść koło tego obojętnie. Ja już robiłam zakupki w I trymestrze i do teraz zgromadziłam całą szafę i komodę w rozm. 56-74.

Dziewczyny a jaki krem kupujecie dla Waszych Skarbków do pupci? Linomag, linoderm czy może coś jeszcze innego?
 
Niepokorna ja bakterię e-coli w pierwszej ciązy miałam przez jej połowę ! nie mogłam wygonić dziadostwa niczym ! :crazy: Mimo,że miałam planowaną cc to dostałam przed porodem jakieś tabletki silniejsze na pozbycie się jej. Skonsultuj się z ginem koniecznie. A co do google to ja już dawno przestałam czytać i tobie też radzę :-p tam można wynaleźć wszystkie choroby świata u siebie :]

o ludzie ! a u mnie suwaczek pokazał właśnie, że to ostatni etap ciąży .... :szok: kiedy te dwa pierwsze trymestry zleciały to ja nie wiem :rofl2:
 
Madzia, Esiek przeceny w Tesco powinny być niedługo, dam na pewno znać jak zobaczę :-) Generalnie w prawie każdym sklepie przez dużą część roku są wieszaki z przecenami 50-70% ale u mnie dla maluchów obecnie nie jest tego za wiele. Niedługo powinna zacząć się właściwa wyprzedaż i wtedy (przynajmniej tak było tok temu) więcej niż połowa wszystkich rzeczy była przeceniona 30-80%..
 
Infinity - to czekamy na info, ja mam do Tesco daleko bo drugiej stronie miasta bo więc tak regularnie nie bywam ale jak dasz "cynk" to pojadę bo sporo rzeczy mi się tam podobało.
Warto też zajrzeć na angielskie strony on-line, ostatnio znalazłam kilka ciekawych i akurat trwały tam jeszcze wyprzedaże z poprzedniej zimy i kupiłam kombinezonie na zime, futerko za grosze, czapki i buciki a'la Emu praktycznie po 1funta. Szok. Jeszcze nie odebrałam tych rzeczy ale podobno są super.

Niepokorna - mi się też wydaje, że czytanie internetu zawsze powoduje najgorsze wiadomości. Pomyśl - chyba mało który lekarz ginekolog byłby tak lekkomyślny aby bagatelizować wirusy/bakterie. Będzie dobrze kochana!!!

Elleni
- III trymestr brzmi poważnie, lada chwila będziesz jak szyszka czekać na szkraba.

Szyszka- co tam u szanownego Antosia ? Zdecydował się już poznać mamę czy czeka na ten 19.06 na wizytę? Pisz teraz codziennie do nas, bo pewnie jak się z dwa dni nie odezwiesz to uznamy, że urodzony i tyle :D

Mini
- mi się właśnie wydaje, że kiedyś jak oglądałam były takie oliwkowe te kołyski, teraz już nie ma ale wiem jaka to i są cudne też. Moja miała z założenia być brązowa bo dom w brązach/beżach wiec idealnie mi pasuje :)

Madzia - widzisz jeżeli ty też gustujesz w brązach to ta Ci się idealnie wpasuje. Chociaż mój tata jak zobaczył to pierwsze pytanie był " a nie było bardziej kolorowej? " :)
Myśmy też długo myśleli żeby remontować teraz, no ale potem zaraz na początku musiałam leżeć więc wiadomo że w remoncie się nie da, potem był szpital i wtedy stwierdziliśmy, że nie ma co - czeka już 3 lata może jeszcze poczekać trochę. Poza tym już sobie zrobiłam parter tak jak zawsze chciałam, wszystko starannie planowane i jak pomyślę, że teraz musiałabym to zmieniać bo wiadomo, że sypialnie przeniosłabym na piętro, to mi się odechciewa. W sumie nawet pod kątem sprzątania parterowy dom by mi starczył, no ale teraz to mogę gadać, z resztą może zmienię zdanie jak mała się urodzi.

W Szczecinie dziś Dni Morza i tak leje, że akurat chce się iść :)
 
reklama
Elle"ni 3 trymestr to już prawie finiszEsiek ja co do domów parterowych też mam takie zdanie ale cóż teraz już za późno więc mam piętrowy. My od początku planowaliśmy swoją sypialnię u góry ale nie miałam tam zrobione łazienki i mam taki przytulny pokoik na dole i na razie ze względu na małą tu zostaniemy, a jak będzie starsza to przeniesiemy się do góry. Mój dom też bierze brązy i taka kołysanka by mi pasowała.
 
Do góry