reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jogo my jedziemy na 10 dni nad morze <3 wprawdzie w PL więc z tą pogodą może być różnie ale zawsze to coś no i z własną przyczepą campingową, pościelą itp:-p ;) co do nóg to mi tylko dokuczają w upały duże ale nie na tyle jeszcze żeby puchły. Czuję jedynie że są nabrzmiałe,
 
Dorex gratuluję 8mm szczęścia :-)
Esiek śliczna kołyska :tak: Ja chciałabym kołysko-łóżeczko-dostawkę w sypialni - coś takiego w fajnej cenie znalazłam: Kołyska, przystawka, łóżeczko 3w1 FILIP + MATERAC! (4327402632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. chciałabym to dołączyć do ramy łóżka z nadzieją że będzie mniej wstawania w nocy ;-) A w pokoju malucha oczywiście normalne łóżeczko.

I oczywiście też coś znowu kupiłam :zawstydzona/y: bo przecież okazja była :-D - ochraniacz do łóżeczka Disney'a oryginalny za 19zł :-)
 
Jogo - mała będzie na razie z nami bo nie mam innego wyjścia. Wprowadziliśmy się do domu ale wykończyliśmy jedynie parter, piętro jest do wykończenia. Remont w ciąży odpada więc zabierzemy się jak mała będzie miała ok 8 miesięcy i wtedy dopiero będzie mieć pokoik.
 
Dorex gratuluję tych 8 mm szczęścia, mówiłam że cuda się zdarzają i ty i moja koleżanka z którą w ten sam dzień miałyśmy transfer (niestety jej serduszko stanęło) a teraz jes w ciązy z naturalsikiem, piękne to i prawdziwe.

Esiek ta kołyska to cudo i jeszcze do tego w moich kolorach, piękna a gdzie ją zamawiałaś bo ja tak sie na razie zastanawiam co zrobić, bo kropka jak na razie będzie z nami w sypialni, mam wolny pokoik ale nie chce na razie latać a na górze boję się ją zostawić i sypialnie będziemy mieli na razie na dole razem z malutką jak podrośnie to kupimy już takie mebelki typowo dla niej i zrobimy pokoik, ale zastanawiałam sie co wstawić do salonu i nie ukrywam ze myslałam o kołysce Twoja jest przepiękna.

Co do ciuszków to byliśmy dziś z mężem w tkmax i byly takie piękne rzeczy i mój m (w szoku byłam) jak mu pokazałam komplecik to wymiękł i kupił malutkiej komplecik i bluzeczkę kaftanikową. Byłam tez w cubusie bo tam od dziś przeceny ale nic mnie nie urzekło tak że jak ktoraś ma ochotę to teraz rzeczy dla dzieci tez są przecenione w cubusie - nie wszystkie ale są. A i dotarłam dziś wreszcie do Tesco i powim Wam że jestem zszokowana jakością ubranek Tesco nie przypuszczałam do tej pory ze są takie śliczne i takie dobre gatunkowo. Co prawda nie są jeszcze przecenione i nie wiem czy takie ubranka przeceniają ale są śliczne jak ktoś będzie wiedział ze są przeceny w tesco to dajcie proszę cynk.

Lenka fajnie że Twoja mama kupuje ci ubranka bo moja jak na razie nie ma na to szansy tz. ona będzie kupowac i dostanie sr.... na punkcie swojej wnuczki ale jest strasznie zabobonna i czeka do porodu już nawet wybrała sobie pościel w hurtowni dla małekj ale kupi dopiero jak sie urodzi. jak rodził sie mój syn to łózeczko moja mama kupiła jak byłam w szpitalu hahah.

A i słuchajcie odwiedziłam ciuchlanda tak z ciekawości w dzień dostawy i doznałam szoku tak dla takich maluszków to są ciuszki z metkami sklepowymi normalnie i takie wzory ze w sklepie to ich raczej nie zobaczymy, chyba nrmalnie wybiorę sie na takie zakupy któregoś dnia i tak jak mówi infinity orginalne ciuszki Disneya.

Dziewczyny jedżcie na wakacje bo potem trudno Wam będzie znaleźć chwilę dla siebie i męża, my też na początku lipca postaramy sie pojechać gdzieś choć na parę dni doktor pozwolił więc korzystam z okazji puki jestem jeszcze w II trymestrze. Bo od 10.07 wchodzą mi kafelkarze do drugiej łazienki - Esiek ja podobnie jak ty mam górę częściowo nie wykończoną ale chcę to skończyć przed porodem.
 
Madzia - kolyska jest w Bobolandzie dostepna od reki po 399zl. Jeszcze rozowa i niebieska. Na allegro sa 20zl tansze ale juz olalam to. Maz ja zlozyl zeby zobaczyc czy wszystko jest - troche roboty z tym ale jest sliczna. Tylko wszystko strasznie dziwnie pachnie no ale to i tak do prania pojdzie. Ta karuzela sie kreci, swieci lampka i jest music. Do tego masz taki mini pilot. Na prawde fajna.

Ktoras z dziewczyn tu pisala ze Tesco tez przecenia, nie wiem kiedy tylko. W cubusie mi tez sie nigdy nic nie podobalo dla dzieci, polecam Kapphal - cudenka.

Moja mama na szczescie przezorna nie jest, choc krecila nosem ze kolyske skladamy ale jak powiedzialam ze trzeba zobaczyc czy wszystko jest to jakos poszlo ;)

Co do zabobonow - jak ma sie cos stac to te zakupy i tak tego bólu nie powieksza bo sie nie da, wiec co to za roznica a tak to choc koszta rozlozone.

Lenka - no z Berlina to na bank cuda beda !!!

Dorex - gratuluje ci serdecznie. Niech kropka rosnie.
 
Ostatnia edycja:
A ja rycze -smarkam :( Jestem wsciekla na siebie ze nie zareagowalam wczesniej i mam zal do lekarza ktory doprowadzil mnie do upragnionej ciazy :( tak, dobrze czytacie mam zal....
Przed procedura in vitro mialam robiony wymaz z szyjki macicy i wyszla mi jedna bakteria e.coli...moj lekarz stwierdzil ze to w niczym nie przeszkadza i nie trzeba leczyc :( a dzisiaj cos mnie tknelo i weszlam na google a tam ze maluch przy porodzie moze sie zarazic a ta bakeria wywoluje sepse,zapalenie opon mozgowych i inne choroby :( jestem zalamana :(
 
reklama
Niepokorna spokojnie skoro lekarz zbagatelizowała wcześniej ten problem to moze teraz skoro jest taka sytuacja to trzeba by zastanowić się nad cc. Porozmawiaj z nim o tym lub go zmien i poradź sie innego.
 
Do góry