reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

mazenka jeszcze raz gratuluje córeczki! współczuje Ci tych przeżyć, ale teraz już napewno będzie dobrze i kruszynka będzie rosła w oczach. Super, że masz już ją przy sobie. Zdrówka Wam życzę! Młoda daje Ci popalić? masz szanse się wyspać?;-)

lolitka dobrze, ze masz lutke, lez i mysl pozytywnie, będzie dobrze. A jak tam krwawienia? ustały? udało Ci się wywalczyc usg?

milagros
to Ty masz już życie jak w madrycie;-) znakiem tego, ze mozesz smialo miec kolejnego bobika :-)

Esiek wszystkie tu rozumiemy Twoje obawy, bo chyba nie znajdziesz tu jednej dzieczyny, która by przeszła ciążę na pełnym luzie. Niestety na każdym etapie ciąży są jakieśtam powody do zmartwień. Zawsze myślałam, że jak już uda mi się zajść w ciążę to przestanę się stresować, ale okazało się to być mało realne. Teraz już bardziej wyluzowałam, co nie oznacza, ze czasem nie drecza mnie czarne mysli. Niestety ciągle słyszy się o jakiś przykrych "wypadkach" i aż serce się kraje.... No ale jesteśmy to po to żeby się podnosić na duchu i wyciągać z wszelakich dołków, więc głowa do góry i na pewno wszystko będzie dobrze. A do 14 maja nie zostało aż tak wiele, raptem dwa tygodnie - zleci szybko, zobaczysz;-) a wtedy masz prenatalne?

jogo
mój z kolei wariuje jak słyszy suszarkę do włosów, mam wrażenie że się boi, więc żeby zaoszczędzić mu stresów suszę się jak najrzadziej, a jak już muszę to na najmniejszym biegu;-)też miałam jak Ty, ze bałam się żeby wcześnie nie urodzić, teraz zaś zdarza się, że mam stracha żeby się młody nie owinął pępowiną... kurcze ciężko czasem wyluzowac...

lawendowy
czekamy na relację:-)


milego dnia dziewczyny!
 
reklama
dziewczyny mam problem nie wiem czy to zglaszac lekarzowi ale jak troche pochodze to boli mnie brzuch i cos mnie kluje nie wiem czy cos sie dzieje prosze o pomoc
 
szyszka - dzięki, każda wiadomość mimo wszystko trochę poprawia humor. Wyczytałam wczoraj, że Jogo też leci bezobjawowo więc widocznie sporo nas takich :) A co do twojego pytania - tak 14 maja mam badania prenatalne, na szczęście na 08.00 rano bo nie wiem jakbym ten dzień przetrwała.

To co piszesz o suszarce do włosów - jezu to jest dla mnie niesamowite, jak ważne jest wszystko to co myślimy i robimy bo jednak te dzieciaczki wszystko czują!

ona - dzieje się dzieje :) Macica ci rośnie :)
 
ona - nie wiem co mam ci powiedzieć. Jeżeli to jest takie ciągnięcie, delikatne kłucie i rozpieranie to ja bym nie szła. jeżeli czujesz narywający, prawdziwy ból no to wiadomo - leć. Sama muszisz wiedziec. No bóle w okolicy podbrzusza i brzucha są w ciąży raczej normalne.
 
Jogo cały czas jestem z Wami czytam regularnie ale u mnie na szczęście nuda i się mało odzywam,
wyprawka stanęła w miejscu nie byliśmy już długo na zakupach ostatnio mąż dużo pracuję...

cały czas szukamy wózka kurde nie wiedziałam, że to będzie taki problem u nas nie ma żadnych dużych sklepów, żeby sobie pojeździć i pooglądać :-(
poza tym już niedługo zaczynamy szkołę rodzenia a w następny poniedziałek mam wizytę :-)
a jak Tobie idą zakupy? a imię wybrane?
Lawendowy jak tam jesteście już w domku??? czekamy na relację
Mazenka super, że się odezwałaś jeszcze raz gratuluję
Esiek to jest niesprawiedliwe, że my takie staraczki zawsze musimy się denerwować ja też myślałam, że jak już uda mi się zajść w ciąże to będzie 100% sukcesu i wszystko pójdzie już gładko, ale rzeczywistość niestety jest inna... chociaż czasami same się nakręcamy więc życzę spokoju nudy i mało stresów :-)
Lolitka jak tam kiedy masz usg nadal krwawisz?
 
reklama
Moj dzidziolek skakal jak na trampolinie. Az sie lekarz usmial bo takie bylo ruchliwe i skaczace dziecko. Wiec poki co wszystko dobrze. Wlasnie z usg wrocilam

Krwawien zadnych, plamien juz prawie tez nie ma

Dziekuje za troske i wsparcie

Ps. Lekarz zakazal lezenia. Mowi ze to niedobry pomysl. Kazal normalnie funkcjonowac bez przeciazania
 
Do góry