reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mazanka super,że już jesteście w domku i z jedzeniem jest coraz lepiej :-) zanim się obejrzysz, a malutka bedzie wcinać całą butlę.

Lilonka dobrze,że mamie się udało lutkę kupić, a te czarne scenariusze to wyrzuć ze swojej głowy, na oewno wszystko będzie dobrze &&&&
 
Mi sie dzis calkowicie brzucho zmniejszylo. Jest wklesle.... A mialam jak w 4 miesiacu. I cycki nie sa juz nabrzmiale. Denerwuje sie tym bo wiem ze mozna poronic bez bolu lub krwawienia.
Napisalam do lekarki z prosba o usg: zobaczymy co odpisze
 
Lolitka współczuję stresu, straszne jest tam u Was to pozostawienie samej sobie. Ja miałam takie poronienie bez krwawienia i bólu, którego się boisz i to nie jest tak, ze nagle spadają cycki czy brzuch... to wszystko jeszcze długo się utrzymywało. Także nie doszukuj się oznak najgorszego (wiem, że łatwo powiedzieć...), tylko walcz o USG, żeby się troszkę uspokoić. Trzymaj się dzielnie!!!!

Esiek odkąd zmieniłyśmy forum jakoś rzadziej się udzielamy co?:) Co u Ciebie, jak się czujesz? Widzisz już jakieś ciążowe zmiany?
 
sylwiachyba masz jakiegoś pecha...Psi obowiązek mają lekarze, żeby informować o badaniach!!!i dać skierowania, jak można.Ja chyba mam fuksa, bo położna na patronażu zrobiła nam listę co kiedy i gdzie!a pediatrę mam na NFZ, fajna babka, pracuje też na pionie w szpitalu i gada z sensem.tłumy do niej walą!także...można trafić na dobrego lekarza a nfz.Ja tam jej ufam, w sprawie szczepień też.a szczepie 5w1 i pneumo przed żłobkiem ewentualnym.Wiadomo, to temat rzeka i każdy robi jak uważa.
milagros a jak ty sobie radzisz z młodą?pisałaś kiedyś, że sama zostajesz, bo m.wyjeżdża?mnie czeka taki tydzień ale licze, że moja mama przyjedzie z pomocą...O, ty masz żyrafke i co, często jest gryziona?

Martka, a bardzo dobrze bo mloda jest bardzo prosta w obsludze. Od 2 miesiaca zycia przesypia cale noce. Bawi sie, je, spi, usmiecha sie, chodzimy na spacery. Czasami jakbym dIecka nie miala. Jest bardzo grzeczna. Jakbym miala jeszcze takie dwie w domu to tez bym miala pelno czasu pewnie ;) ogolnie to wakacje :)

Zyrafa jest fajna. U nas jako gryzak sie nie sprawdzila bo mala niczego nie gryzie ... No czasami paluszki. Ale zawsze jak zyrafe widzi to sie do niej smieje.

moj maz nie wyjezdza, chyba mnie pomylilas z kims innym.
 
Lenkabar -co ty..niestety nic. Moze bardziej mam bruch wypukly ale glownie po jedzeniu. A tak to nic. Tez juz swiruje, nie wiem jak dotrwam do 14maja a to stres podwojny bedzie- nie dosc ze nadal boje sie takiego poronienia zatrzymanego jak ostatnio to jeszcze juz drze o to jak wyjdzie prenatalne. Nie ma co ukrywac - na razie ciezko mi si cieszyc ta ciaza bo ciagle tak strasznie sie boje. Terz juz jestem 100 % pewna ze zaden drugi czy trzeci trymestr nic tu nie zmieni. A u ciebie jak tam synus daje popalic?
A co do czestosci pisania to w tym watku wszyscy pisza duzo mniej niz w Kto po, no a tam faktycznie teraz zanim cos napisze to mysle 3razy zeby juz nie zadrazniac choc doskonale je rozumiem.

Lolitka- moje poronienie takze bylo bezobjawowe, ciaza zatrzymala sie na 7tc a macica rosla az do zabiegu w 10tc. Takze to co piszesz jest malo realne i nie wskazuje ze cos jest nie tak i mam nadzieje ze uda ci sie dotrzec na usg zeby sie upewnic.
 
Esiek z tym brzuchem to tak się właśnie zaczyna... :) najpierw po jedzeniu jest bardziej obrzmiały, a potem nie wiadomo kiedy wyskakuje na dobre :) także to już objaw Kochana. Co do strachu to prawda, on nie mija nigdy, ale muszę Ci powiedzieć, ze mimo, ze też drżę przed 13.05 czyli kolejna wizytą, ale co raz bardziej zaczynam cieszyć się tą ciążą. Jakoś tak częściej już strach miesza się z dumą/radością. Ja mam już konkretny brzuszek ciążowy, swędzi jak nie wiem co, garderobę musiałam zmienić już na ciężarówkową, więc teraz jak jest ciepło to zaczął się ten fajny czas, ze wszyscy gratulują, bo nie da się nie zauważyć :)))))) fajne uczucie :) no i czekam, żeby to potwierdzić, ale dziś pierwszy raz poczułam jakby motylka w brzuchu... jeszcze z dystansem do tego podchodzę, ale to chyba było "TO" :) poczekam czy w najbliższych dniach się potwierdzi.
Ty też jesteś chudzinka, więc myślę, ze za 2 tygodnie też już brzuszka nie ukryjesz :))))))
 
reklama
Lolitka trzymam kciuki żeby u ciebie wszystko dobrze sie skończyło &&&
esiek tak jak piszesz brzuszek na początku to tylko po jedzeniu i wieczorami jest widoczny ale juz niedługo:) ja nie mogłam sie doczekać tego ciazowego brzuszka w 14 tyg wyglądałam jak bym wypiła piwo dopiero po16 tyd w sumie to 17-18 bardzo szybko mi brzusio urósł . Teraz tez nie jest duży ale każdy juz widzi ze to ciaza a nie piwo:) co strachu to tez go mam pomimo ze juz czuje regularne ruchy . Boje sie strasznie ze urodzę za wcześnie ... Nie moge sie doczekać aby ciaza była na tyle wysoko ze lekarze uratują dzidzie w razie co. Takie leki to chyba właśnie po wcześniejszych poronieniach sie ma i choć staram sie myślec pozytywnie to i tak ten lek jest we mnie. Dobrze ze chociaż nic niepokojącego sie nie dzieje bo bym oszalała ze stresu . Kurcze chciałam cie pocieszyć ze jak poczujesz ruchy to sie uspokoiła a chyba mi nie wyszło:( ale musze ci powiedzieć ze jestem trochę spokojniejsza jak czuje dzidzie a tak wariuje bo w piątek mam usg pierwsze od 13 tyg i sie boje trochę.

Lenkabar ja pierwsze ruchy delikatne poczułam w 16 tyg i tez nie byłam pewna czy to to teraz wiem ze to było napewno to. Moja kuzynka jest bardzo drobna osoba jak dziewczynka 13 letnia i w ciazy pierwsze ruchy poczuła w 14 tak jak ty. Podobno filigranowe kobiety czuja ruchy szybciej ale to tez zależy od ułożenia . Dzisiaj oglądałam film w którym zaczęli strzelać i na ten dźwięk mój dzidzius zaczął mnie kopać - chyba mu sie nie spodobało:)

martaczi co co tam u was ? Szaleesz z zakupami pewnie i nie masz czasu do nas regularnie pisać ? Hi Hi
 
Do góry