reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Sylwia ooo wow ale by Wam Wiktor niespodziankę zrobił:szok: a Ty nie jeździsz na ktg?

Nie chodzę na ktg, bo mi lekarz nie zalecił. Mam tylko skierowanie do szpitala na cc z datą zabiegu. Nie wiem czy tak jest przy cc, czy tak jest akurat w tym szpitalu, bo moja siostra też nie miała zaleconego ktg i też rodziła w Zośce.

Póki co asystentka u nas w pracy jest położną i pracowała kiedyś w Zośce. Pocieszyła mnie, że jeżeli nie ma regularnych skurczów co 10 minut to mam się nie przejmować :-). No to się nie przejmuje.

martka cc i tak będę miała, bo w dokumentacji szpitalnej jest już tak zalecone. Jedynie mogą mi dać narkozę zamiast podpajęczynówkowego jeżeli baliby się krwawienia przy nakłuciu lędźwiowym.
 
Aleksandreta gratulacje i duzo duzo zdrowia dla was obojga ! Szybkiego powrotu do domku i samych przespanych nocy:))
 
Aleksandretta ale pięknie!!!! gratulacje dla rodziców i całus dla dzidzi! Zdrówka dla Was! I czekamy na obszerna relacje jak już ogarniesz nową sytuację!:-):-):-)

Sylwia wysunęłaś się na prowadzenie w naszym forumowym kalendarium :D


dziś spałam na siedząco taaaaaaaaaaaaaaka zgaga mnie dopadła:szok: muszę coś z tym zrobić:tak: mam pytanko: bo od wczoraj Antoś jest baardzo spokojny, a ruchy czuje sporadycznie, też miałyscie/macie takie dni kiedy brzuch Wam skaka non stop a czasem cisza i spokój zakłócone od czasu do czasu delikatnymi kopniaczkami? nie wiem czy już panikowac czy nie
 
Ostatnia edycja:
Aleksandretta gratulacje i dużo zdrówka dla synka i mamusi :-)

Jogo - kciuki zaciśnięte, zdaj Nam szybciutko relacje po wizycie :)
 
Ostatnia edycja:
Aleksandretta - ale niespodzianka! Cudownie, że synek jest już na świecie. Czekamy na relację i zdjęcia tego Waszego cudu :-)
 
reklama
Do góry