reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martaczi, gratuluje udanej wizyty. No i córeczki, również.:-D
Najważniejsze, że przypuszczenia innego dr nie sprawdziły się :tak:
Bakteriami w moczu się nie przejmuj. Jeśli zapalenie przebiega bezobjawowo, to nie trzeba włączać antybiotyku.
Ja mam ten sam problem od początku ciąży. Chyba przy dziewczynkach, już tak jest.
 
reklama
Martaczi super :-) a ciśnienie sprawdzaj, to bardzo ważne, ale jeśli jest pod kontrolą to wszystko będzie dobrze, pewnie tez dostaniesz dopegyt. Mi dr Martusię przepowiedział też jakoś tak ok. 14-15 tydzień i tak zostało, zresztą ja od początku czułam że ona to ona a on to on. Gratuluje Ci córeczki :-)
 
Martaczi, gratuluje udanej wizyty. No i córeczki, również.:-D
Najważniejsze, że przypuszczenia innego dr nie sprawdziły się :tak:
Bakteriami w moczu się nie przejmuj. Jeśli zapalenie przebiega bezobjawowo, to nie trzeba włączać antybiotyku.
Ja mam ten sam problem od początku ciąży. Chyba przy dziewczynkach, już tak jest.
Ja też miałam bakterie w moczu od samago poczatku do końca ciąży :-) no i jest dziewczynka wiec to chyba tak jest ze przy dziewczynkach sa te bakterie :-)
 
Gosia, to niestety nie jest reguła. Zapalenie układu moczowego w ciąży dopada z taką samą siłą mamy dziewczynek, jak i chłopców.
Przez całą ciążę piję sok z żurawiny, zakwaszam mocz i jem żurawit, na zmianę z furaginum. I raz jest lepiej, ale za chwilę bakterie wracają.
 
martaczi gratulacjjjeeee! Mówiłam, że będzie ok! to teraz na odstresowanie kup coś mamie(czyt. sobie) albo córce!:D albo i mamie i córce:cool2:

lawendowy
Tobie również gratuluję! Zosia rośnie jak na drożdżach:D

dziewczyny co polecacie kupić bobaskowi na początek z gadżetów oprócz wózka, łóżeczka, bujaczka, kosmetyków, butelki (wystarczy jedna?),smoczka ewentualnie? i w ogóle się zastanawiam: łóżeczko czy kołyska?
 
Ostatnia edycja:
Martaczi - super. Cieszę się, że odetchnęłaś. Zastanawiam się tylko dlaczego dr P. nie odpowiedział Ci normalnie na pytanie jak pytałaś. Pewnie jemu też wyszła przezierność ok, a Ty się biedna stresowałaś dwa tygodnie

Lawendowy - córeczka rośnie jak na drożdżach - oby tak dalej :-)
 
Martaczi - super, bardzo się ciesze że wszystko jest w porządku.
Lawendowy - gratuluje, córeczka rośnie jak na drożdżach ;)
Jejciu jak ja bym już chciala wiedzieć czy będzie synek czy córeczka :), a tu tyle karzą mi jeszcze czekać do kolejnego usg - prawie 1,5 miesiąca :/
 
Hej dziewczyny zastanawiam się czy mnie ktos jeszcze pamięta na tym forum...

Od urodzenia córci brakuje mi czasu na internet kompletnie. Mała ma 10 m-cy a ja cieszę się każdym dniem i tym, że trafiłam na to forum, tak bardzo mi pomogło, choc przyznam że były chwile, że jakies złe wieści strasznie mnie dołowały, bo od lata zmagam się z nerwicą lękową, więc bywałam czasami.

Rozpoznaje kilka z Was aż serce się cieszy że tylu się udaje. Lawendowy Sen, zktórą wiąże nas pewna więź :-) dodała mnie do waszej grupy na FB, tam dzięki telefonowi bywam trochę częściej. Napewno się odezwe, choć mała bardzo absorbująca.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za te przed którymi jeszcze poród
 
Lawendowy - no pieknie malutka rosnie:) Ja tez strasznie nie lubie lykac lekow ale jak mus to mus...

Martaczi - no wczoraj juz nie zagladnelam bo zasnelam na kanapie ale dobrze ze wiesci pozytywne no i jeszcze dziewczynka - gratuluje :-) Mala juz ma 8 cm - kawal baby hihi dobrze ze nareszcie pozytywne nastawienie do ciebie naplynelo oby tak dalej...

Minni27 - moglabys juz zdecydowanie suwaczek zrobic ;-):-D w ktorym tygodniu juz jestes. Tu w UK usg jest tylko w 12 tygodniu i 20-stym wiec ja dopiero dowiem sie w 20stym co tam u mnie siedzi to jest dopiero kawal czasu:szok:

ZosiaK - ja ciebie pamietam z forum o in vitro i twoja piekna sciagawke z witamin jeszcze mam gdzies zapisana:) Nie dziwie sie ze nie masz czasu zagladac w koncu nasze wyczekane dzieciaczki sa naszym calym swiatem :) Ciesze sie ze u Was wszystko w porzadeczku

Fusun - a ty jeszcze nie wiesz co tam u ciebie bryka??

Zastanawiam sie dziewczyny jak tam z waszymi przeczuciami - te ktore juz wiedza co maja w brzuszku juz poza brzuszkiem czy od poczatku mialyscie takie przeczucie co tam siedzi czy moze totalne zaskoczenie??
 
reklama
Do góry