reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy mogę dać Basi troszkę czopka glizerynowego na kupę, już 3 dzień nie robi i widzę że bardzo ja męczy. Dopajam woda i nic.
 
reklama
Haha rozbawiłaś mnie tym pytaniem;) korzystaj z chwil spokoju:) u mnie u dwóch córek działała karuzela, po 2 miesiącu to był szał. 20 min spokoju. Z drugim dzieckiem w domu było trochę gorzej, bo nie był to czas dla mnie tylko na zabawę z 2 latką:)
No co😜. Normalne pytanie😂. Bo ja to się często zastanawiam czy jak on w tym wyrku leży, to czy mu nie smutno samemu i czy się nie nudzi🤔. Właśnie od godziny nakrzania nogami w łóżeczku 😜
 
Dziewczyny czy mogę dać Basi troszkę czopka glizerynowego na kupę, już 3 dzień nie robi i widzę że bardzo ja męczy. Dopajam woda i nic.
Ja dostałam je od siostry męża, i na opakowaniu jest napisane że dla dzieci poniżej roku dać po konsultacji z lekarzem. Miałam się pytać położnej ale nie przyjechała. Ale ona mówi że to normalne że dziecko kilka dni nie robi kupy. Mój też ostatnio 4 dni nie robił i pierdzial. I położna te mówiła że wody dawać.
 
Powiem Wam, ze zalamalam sie :( bylam dzis u ortopedy, bo mam noge w ortezie po zlamaniu. 6tygodni minelo. Myslalam, ze na swieta bede juz mogla normalnie chodzic. Tez chciałabym zacząć sie bardziej ruszac. No i du...pa. okazalo sie, ze noga sie nie zrosla i nadal 3 tygodnie w ortezie 😭
Co mogłabym robic, zeby sie zaczac ruszac a nie obciazac nogi?? Jakies rozciaganie na macie? Cwiczylyscie tak? No zalamalam sie :(
 
Powiem Wam, ze zalamalam sie :( bylam dzis u ortopedy, bo mam noge w ortezie po zlamaniu. 6tygodni minelo. Myslalam, ze na swieta bede juz mogla normalnie chodzic. Tez chciałabym zacząć sie bardziej ruszac. No i du...pa. okazalo sie, ze noga sie nie zrosla i nadal 3 tygodnie w ortezie 😭
Co mogłabym robic, zeby sie zaczac ruszac a nie obciazac nogi?? Jakies rozciaganie na macie? Cwiczylyscie tak? No zalamalam sie :(
Kurde, ale lipa 😥. Ja niestety nie pomogę 😥
 
Dziewczyny czy mogę dać Basi troszkę czopka glizerynowego na kupę, już 3 dzień nie robi i widzę że bardzo ja męczy. Dopajam woda i nic.
Mi położna mówiła że czopek to ostateczność. Też przez 3 dni nie było kupy ale do podania czopka nigdy nie doszłam. Dawałam wodę, masowałam odbyt i brzuszek 😉
 
Ostatnia edycja:
Laski, a jak wasze dzieci nie placza to co z nimi robicie? Leżą sobie same w łóżeczku a wy sobie coś tam w domu robicie? Mój leży i sobie macha rączkami i nóżkami. Napieprza tymi nogami że szok 😂 Może sobie tak sam leżeć? Czy jestem wyrodna matka 😜
Ja to oszalałam na jej punkcie, jak nie śpi to ciągle jestem przy niej, leży tam gdzie aktulanie ja, a co z nią robię:
1. Czytam wiersze dla dzieci, lubi zmiany tonu głosu
2. Tańczę z nią, tak max. 10 minut
3. Śpiewam nad nią (dobrze, że miłość dzieci jest bezwarunkowa 🤣🙈)
4. Macham grzechotkami, już ma nawet swoją ulubioną
5. Wkładam w chustę i pokazuje "świat", kwiatki w domu, płytki w łazience, gabinet męża, przez okna wyglądamy
6. Jak mam dość jej książek, to czytam swoje, polecam "W głebi kontinuum" idealna na okres macierzyństwa, można coś wprowadzić w życie, ale wtedy mam ją w ramionach do momentu aż zaśnie
7. Gadam, gadam, gadam no i wreszcie mam za to maleńki uśmiech

Podsumowując mnóstwo czasu razem spędzamy ale wydaje mi się, że młoda to lubi, a później śpi i śpi, aż się boję, że za dużo. Mówiłam nawet mężowi, że może ona taka jest grzeczna i długo śpi, żeby tych moich występów nie oglądać 🤣🤣🤣🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry