reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Moja pierwszy raz z mata jak miala stycznosc to sie przestymulowala-wyciagnelam pozniej jakos w 4 miesiacu
ale to sie daje dziecko na 10-15min, nie sadze zbey po takim czasie moglo sie przestymulowac. Moje od 2 miesiaca lezaly codziennie i zaczely sie szubko interesowac i obracac na boki, lapac grzechotki. Wg mnie pomagala w rozwoju
 
Moja córka kochała miłością wielką obrazki czarno białe. W szpitalu dostaliśmy książeczkę z obrazkami i rzeczywiście na nich skupiała wzrok. @fredka84 jeśli nie masz takiej książeczki to zawsze możesz w wolnym czasie namalować coś dla synka 😜 głupawka mi się włączyła.
Dziekan cię niczym nie poczęstował na boczku 😜. Coś ty taka zadowolona z życia 😂
 
Laski, a jak wasze dzieci nie placza to co z nimi robicie? Leżą sobie same w łóżeczku a wy sobie coś tam w domu robicie? Mój leży i sobie macha rączkami i nóżkami. Napieprza tymi nogami że szok 😂 Może sobie tak sam leżeć? Czy jestem wyrodna matka 😜
Haha rozbawiłaś mnie tym pytaniem;) korzystaj z chwil spokoju:) u mnie u dwóch córek działała karuzela, po 2 miesiącu to był szał. 20 min spokoju. Z drugim dzieckiem w domu było trochę gorzej, bo nie był to czas dla mnie tylko na zabawę z 2 latką:)
 
reklama
No u mnie z tym jedzeniem tez sa przeboje caly czas. Nie zjem to mnie mdli . Zjem to mnie rozsadza i meczy niestrawnosc. Takze staram sie przegryzc cos malego max co 2 godz.
Ja startowalam z waga 49kg . I teraz tak mysle,ze w sumie to przybralam wiecej bo ja schudlam 2 kg na poczaku , a teraz przekroczylam swoje magiczne 50 kg ;) wiec to bedzie 3.4kg w sumie . I u mnie ewidentnie to idzie w brzuch. Zawsze byl mega plaski az mi kosci wystawaly wiec takie 'wybrzuszenie' jest dla mnie juz gigantem ;)
Ale Uroczy brzuszek😍od razu mi się mój przypomina bo też startowałam z 49 i wszystko szło w brzuszek i piersi😁I po ciąży przed czterdziestką też można ważyć 49 kg jestem tego przykładem ale fakt jest taki że brzuch już nie jest taki plaski jak przed ciążą
 
Ostatnia edycja:
Do góry