reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Laski, a jak wasze dzieci nie placza to co z nimi robicie? Leżą sobie same w łóżeczku a wy sobie coś tam w domu robicie? Mój leży i sobie macha rączkami i nóżkami. Napieprza tymi nogami że szok 😂 Może sobie tak sam leżeć? Czy jestem wyrodna matka 😜
Ja juz nawet nie pamietam-chyba lazilam na spacer bo moja i tak czest spala po kilka godzin w domu wiec ogarnialam wtedy.A jak nie spala to na spacer albo w bujak i gadalam spiewalam do niej-do tej pory spiewam i nawet wymyslona przeze mnie piosenka do mwlodyjki z zabawki usypia ja😅😅Ale sasiedzi nasluchaja sie mojego glosu🙊🙉🙈 kart nie ppokazywalam bo moja miala je gdzies😆 teraz tez woli moja butelke z woda albo swoja miseczke-oczywiscie niebieska(kuzwa niebieski to jej ulubiony kolor🤣)niz zabawki.Chociaz zaczela interesowac sie pluszakami bardziej niz tymi z melodyjkami🤷‍♀️
 
Rozmawiaj do niego , najlepiej dłuuugie samogłoski, dzieci jak zatrybia to powtarzają już , moja mama gada do Lidki takie głupoty, no serio z doopy , a że pogoda brzydka , a że zakupy zrobiła , cokolwiek i mała tak w nią wpatrzona leży i się uśmiecha
Oj moja mama tez takie glupotki gadala-ja tak chcialam dobrze ksiazki czytalam a ta wyla.a jak gadalam jak babcia o ptaszek o magnesik o to o tamto to zadowolona.
 
A ja mam dzis w planach centrum handlowe z moim dzieckiem.wyprawa autobusem.Juz raz tak podrozowalysmy do Factory.Bylo blizej no a ona podroza zachwycona.Teraz musze sie bardziej przygotowac bo dalej.Chociaz jak dalej na dluzej wyruszamy to zawsze pampy i butla sa👍upatrzylam taka koszule w zarze a ze jestem tlusta jak slon to musze cos kupic nowego na swieta bo nie mam co na siebie wlozyc wszystko za obcisle lub nie wygodne.Jeju ja to juz bym nigdy nie musiala zakladac dzinsow tylko leginsy lub drechy.Szkoda ze w mojej pracy to tak niekoniecznie-smrod lepiej wchodzi w dzinsy🤣🤣🤣
 
Laski, a jak wasze dzieci nie placza to co z nimi robicie? Leżą sobie same w łóżeczku a wy sobie coś tam w domu robicie? Mój leży i sobie macha rączkami i nóżkami. Napieprza tymi nogami że szok 😂 Może sobie tak sam leżeć? Czy jestem wyrodna matka 😜
masz taka mate edukacyjna z palakiem nad nia? Ok drugiego miesiaca u mnie juz to dziewczyny interesowalo. Sa tez takie opaski z grzechotkami na raczki to ma maluch zajecie 🤣
 
A ja mam dzis w planach centrum handlowe z moim dzieckiem.wyprawa autobusem.Juz raz tak podrozowalysmy do Factory.Bylo blizej no a ona podroza zachwycona.Teraz musze sie bardziej przygotowac bo dalej.Chociaz jak dalej na dluzej wyruszamy to zawsze pampy i butla sa👍upatrzylam taka koszule w zarze a ze jestem tlusta jak slon to musze cos kupic nowego na swieta bo nie mam co na siebie wlozyc wszystko za obcisle lub nie wygodne.Jeju ja to juz bym nigdy nie musiala zakladac dzinsow tylko leginsy lub drechy.Szkoda ze w mojej pracy to tak niekoniecznie-smrod lepiej wchodzi w dzinsy🤣🤣🤣
Ja wczoraj byłam w galerii i jak zobaczyłam te rozmiary spodni to normalnie załamka. W croppie, Sinsay i w house nie było spodni w roz 40. Masakra
Poszłam do kika i kupiłam 4 part dresów 😂
 
reklama
Do góry