reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lulamy na zmianę.
Ja dziś miałam wychodne od 13-tej bo pojechałam sobie na zakupy do miasta. Mąż się z nim od 16-tej męczył i ja wróciłam ok 18-tej i go przejęłam. Normalnie nic nie działa 😔. Już nawet w kąpieli zaczął płakać a zawsze był jak zahipnotyzowany w wodzie, bo lubial się kąpać.strasznie mi go szkoda
Włącz jakieś szumy , wpisz w YouTube, moja lubiła przy tym zasypiać i czasem nad ranem też się ratowałam. Wiem, wiem niby szkodliwe czy coś ale dziecko fajnie się uspokaja.
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny, ze dzis jestem taaaka zmeczona, ze szok. Byłam na wizycie o endokrynologa i w sklepie a czuje sie jakbym nie wiadomo co dziś zrobila. A mam urlop wiec w pracy nie bylam. Czy to zmęczenie sie zmniejsza w kolejnych tygodniach? Tak to ciezko będzie zyc :D jak ja codziennie musze po poludniu sie przespac bo zasypiam na siedzaco ;)
U mnie sie nie zmniejsza 😄 fakt, teraz zamiast spać, mam problem z zasypianiem i często się budzę w nocy. W dzień zazwyczaj jakaś drzemka.. najgorsze jest wchodzenie po schodach - wejście do domu na drugie piętro wiąże się z dwoma albo trzema przystankami po drodze..☹☹🙈
 
U mnie sie nie zmniejsza 😄 fakt, teraz zamiast spać, mam problem z zasypianiem i często się budzę w nocy. W dzień zazwyczaj jakaś drzemka.. najgorsze jest wchodzenie po schodach - wejście do domu na drugie piętro wiąże się z dwoma albo trzema przystankami po drodze..☹☹🙈
To mnie nie pocieszylas 😂
Ja na pierwsze piętro jakos jeszcze wychodzę. Nie wiem jak bedzie dalej ;)
Budze sie w nocy okolo 5 i chwile mi schodzi zanim znow zasne... no ale po poludniu to juz na prawde ostatnie sily ;)
 
To mnie nie pocieszylas 😂
Ja na pierwsze piętro jakos jeszcze wychodzę. Nie wiem jak bedzie dalej ;)
Budze sie w nocy okolo 5 i chwile mi schodzi zanim znow zasne... no ale po poludniu to juz na prawde ostatnie sily ;)
Ejj, ale u Ciebie może być inaczej 🙂 ponoć II trymestr wielu kobietom w ciąży daje przypływ sił i nadmiar energii😀 u siebie nie zauważyłam, ale kto wie co będzie u Ciebie? 🤪
 
Też próbowałam, nie działa. Odkurzacz mały też ma w tyłku 🥴. Mówię wam, to jest jakoś mały Rambo 🤦
O to grubo 😜 jak nic nie działa. Może za cicho? Niestety to trzeba dość głośno. Poszukaj różnych dźwięków, akurat odkurzacz u nas średnio działał. Za to " szumiradio" działało dość dobrze.
Jeszcze noszenie brzuszkiem do mojego brzucha, nie wiem jak to jaśniej napisać, też pomagało.
Wytrzymaj jeszcze trochę, minie. Dajesz jakieś leki biogaja i inne tego typu? Może odstaw na dwa lub trzy dni.
 
reklama
Do góry