reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No u mnie z tym jedzeniem tez sa przeboje caly czas. Nie zjem to mnie mdli . Zjem to mnie rozsadza i meczy niestrawnosc. Takze staram sie przegryzc cos malego max co 2 godz.
Ja startowalam z waga 49kg . I teraz tak mysle,ze w sumie to przybralam wiecej bo ja schudlam 2 kg na poczaku , a teraz przekroczylam swoje magiczne 50 kg ;) wiec to bedzie 3.4kg w sumie . I u mnie ewidentnie to idzie w brzuch. Zawsze byl mega plaski az mi kosci wystawaly wiec takie 'wybrzuszenie' jest dla mnie juz gigantem ;)
Śliczny brzuszek. Wiesz mnie też męczy cały czas niestrawność mniej lub więcej więc ..chyba tak już będzie do końca ciąży
 
reklama
Wiesz moja nie usiedzi spokojnie 5 min.i jak slysze jak ktos narzeka na dziecko a ono pozwala mamusi na np.40min. cwiczen(bo zajmie sie soba)to mysle-sptobuj z moja 5 min.pocwiczyc🤦‍♀️Niestety takie sa dzieci jedne spokojne drugie -jak moja-skrecone.
moja wstala na nogi majac 7 miesiecy. Nie sciemniam. Majac 8 siedziala, raczkowala, chodzila przy meblach. Majac rok wlazila na sofe, krzesla, maly stolik. Bedac kiedys z nia na pogotowiu po 2h czekania polegajacego na bieganiu za nia po calej poczekalni, jak pan obok powiedzial o swoim synu, w posobnym wieku, ktry te 2h przesiedzial w wozku: oj moj tez taki ruchliwy to wybuchnelam smiechem.
Teraz brakuje jej 2 miechow do 2 lat i zapieprza po parku na hulajnodze z taka predkoscia, ze mam problem ja zlapac 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
Lulamy na zmianę.
Ja dziś miałam wychodne od 13-tej bo pojechałam sobie na zakupy do miasta. Mąż się z nim od 16-tej męczył i ja wróciłam ok 18-tej i go przejęłam. Normalnie nic nie działa 😔. Już nawet w kąpieli zaczął płakać a zawsze był jak zahipnotyzowany w wodzie, bo lubial się kąpać.strasznie mi go szkoda
a ten termofor z pestek wisni probowalas? Podobno pomaga przy kolkach. No i niby suszarka z tego co slyszlaam - i halas i cieple powietrze.
 
Jak widzę te niemowlaki w reklamach to mi się śmiać chce. Normalnie już nie wierzę że moje dziecko może być takie spokojne jak w tv 🤦
Trzymaj się dziewczyno!! Ja Wam powiem, że mam dzisiaj inny problem, Lea cały dzień śpi, je i śpi, nie ma gorączki, na jedzenie się budzi ale trochę z moją pomocą, szczepienie miałyśmy w piątek, więc to chyba nie po tym. Drze się człowiek się martwi, śpi za dużo człowiek się martwi 🙈😢
 
a ten termofor z pestek wisni probowalas? Podobno pomaga przy kolkach. No i niby suszarka z tego co slyszlaam - i halas i cieple powietrze.
A u nas jeszcze odkurzacz, także mam jak ogarnąć 2 piętra jak mloda wyje to biorę ja i mojego super syna Dysona ( polecam jest mega), i zasuwamy hehhe
 
reklama
Do góry