reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny 1 kwietnia mialam transfer mojego jedynego mrozaczka.Niestety dzis beta wynosi 0.wiec marzenie o rodzenstwie dla mojej corci juz sie nie spelni.Juz nigdy nie bede czula ruchow dzieciatka😪Coz ale mam piekna coreczke i to sie liczy.Wiem ze moja przygoda z invitro definitywnie sie skonczyla.Nie bede podchodzila do 3 stymulacji.Nie mam juz sil doslownie nawet tych fizycznych.Jest mi przykro-wiadomo-ale mysl ze mam juz swoje wyczekane dzoeciatko ktore jest miloscia mojego zycia sprawia ze lepiej to przechodze.
 
reklama
Dziewczyny 1 kwietnia mialam transfer mojego jedynego mrozaczka.Niestety dzis beta wynosi 0.wiec marzenie o rodzenstwie dla mojej corci juz sie nie spelni.Juz nigdy nie bede czula ruchow dzieciatka😪Coz ale mam piekna coreczke i to sie liczy.Wiem ze moja przygoda z invitro definitywnie sie skonczyla.Nie bede podchodzila do 3 stymulacji.Nie mam juz sil doslownie nawet tych fizycznych.Jest mi przykro-wiadomo-ale mysl ze mam juz swoje wyczekane dzoeciatko ktore jest miloscia mojego zycia sprawia ze lepiej to przechodze.
Kasiek, bardzo mi przykro 😔. Tak bardzo chciałaś rodzeństwa dla córci 😔.
Przytulam mocno ❤️
 
na pewno jest Ci ciezko, ale on placze, bo mu zle. Jak mozesz, oddaj mezowi, wyjdz na balkon, 3 glebokie wdechy, uspokoj sie troche i wracaj. Pociesz sie, ze to tylko etap, to mija. Na pewno radzisz sobie super, choc wierze, ze musi byc ciezko
Lulamy na zmianę.
Ja dziś miałam wychodne od 13-tej bo pojechałam sobie na zakupy do miasta. Mąż się z nim od 16-tej męczył i ja wróciłam ok 18-tej i go przejęłam. Normalnie nic nie działa 😔. Już nawet w kąpieli zaczął płakać a zawsze był jak zahipnotyzowany w wodzie, bo lubial się kąpać.strasznie mi go szkoda
 
Lulamy na zmianę.
Ja dziś miałam wychodne od 13-tej bo pojechałam sobie na zakupy do miasta. Mąż się z nim od 16-tej męczył i ja wróciłam ok 18-tej i go przejęłam. Normalnie nic nie działa 😔. Już nawet w kąpieli zaczął płakać a zawsze był jak zahipnotyzowany w wodzie, bo lubial się kąpać.strasznie mi go szkoda
spróbujcie rytmiczna muzykę taka z przytupem u nas mąż electroswing dawal) i do tego potancujcie.Moze to go ulula bo wbrew pozorom niemowlaki wolą szybciej niż wolniej. I zawiń go w kocyk też. Trzymam kciuki ze może zadziała.
 
ja sobie właśnie waruje w łóżku bo jak wychodzę to się Natka przebudza. A checki jakie robi;) to się odwraca i ręką machnie a to jęknie i jak ręką mnie walnie lub mnie usłyszy to git a jak nie to ryk 🙈🙉🙊
 
reklama
Jak widzę te niemowlaki w reklamach to mi się śmiać chce. Normalnie już nie wierzę że moje dziecko może być takie spokojne jak w tv 🤦
Wiesz moja nie usiedzi spokojnie 5 min.i jak slysze jak ktos narzeka na dziecko a ono pozwala mamusi na np.40min. cwiczen(bo zajmie sie soba)to mysle-sptobuj z moja 5 min.pocwiczyc🤦‍♀️Niestety takie sa dzieci jedne spokojne drugie -jak moja-skrecone.
 
Do góry