reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja juz po wizycie.Niunia ruchliwa i cudowna❤Szyjka ok.Dostalam recepte bo w moczu ciagle cos sie dzieje no i zelazo obowiazkowo😪
 
Zaczynam 34 tydzień, czas zacząć pakować torbę do szpitala! 😱 Dzisiaj dopiero zamówiłam koszule do porodu, resztę powinnam mieć. Tylko nie wiem który szpital wybrać - ten co ma słabe warunki lokalowe ale są porody rodzinne czy ten co ma super warunki i opiekę, ale nie ma porodów rodzinnych. Na razie skłaniamy się, że jak zacznę rodzic wtedy kiedy Maja jest u niani to jedziemy do tego co ma porody rodzinne a jak wieczorem lub w nocy to do tego co ma lepszą opiekę po porodzie 😉
Imienia nie mamy, targi ciągle trwają, ale imię dla córki wybraliśmy w dniu porodu więc się tym nie stresuje 😂 na razie na short liście jest Bartek, Paweł i Damian, co jeszcze wskoczy to się okaże.

A u młodej po chwilowej poprawie w jedzeniu mięsa powrót do 'Maja nie cbce sosu', 'Maja nie lubi mięsa, tacie daj' itp 😉

A jak u was leci? Dalej masz pobudki co godzinę?
 
Zaczynam 34 tydzień, czas zacząć pakować torbę do szpitala! 😱 Dzisiaj dopiero zamówiłam koszule do porodu, resztę powinnam mieć. Tylko nie wiem który szpital wybrać - ten co ma słabe warunki lokalowe ale są porody rodzinne czy ten co ma super warunki i opiekę, ale nie ma porodów rodzinnych. Na razie skłaniamy się, że jak zacznę rodzic wtedy kiedy Maja jest u niani to jedziemy do tego co ma porody rodzinne a jak wieczorem lub w nocy to do tego co ma lepszą opiekę po porodzie 😉
Imienia nie mamy, targi ciągle trwają, ale imię dla córki wybraliśmy w dniu porodu więc się tym nie stresuje 😂 na razie na short liście jest Bartek, Paweł i Damian, co jeszcze wskoczy to się okaże.

A u młodej po chwilowej poprawie w jedzeniu mięsa powrót do 'Maja nie cbce sosu', 'Maja nie lubi mięsa, tacie daj' itp 😉

A jak u was leci? Dalej masz pobudki co godzinę?
Mi już leci 35 tydzień tydzień a torba nie spakowana , wszystko chyba do niej mam, no ale nie moge się zebrać 🙈
Mi wczoraj chyba hormony ciążowe eksplodowały, powiedziałam mojemu facetowi bo mnie czyms tam wkurzył, że jak dałam sobie rade w jednym i drugim szpitalu bez niego to teraz tez sobie dam rade bez niego🙊dobrze ze nie jest pamiętliwy😂😂😉 dla mnie to jest chore z tymi porodami rodzinnymi w jednych można w drugich nie, albo wszędzie albo nigdzie, jakieś takie nierówne traktowanie.
 
Zaczynam 34 tydzień, czas zacząć pakować torbę do szpitala! [emoji33] Dzisiaj dopiero zamówiłam koszule do porodu, resztę powinnam mieć. Tylko nie wiem który szpital wybrać - ten co ma słabe warunki lokalowe ale są porody rodzinne czy ten co ma super warunki i opiekę, ale nie ma porodów rodzinnych. Na razie skłaniamy się, że jak zacznę rodzic wtedy kiedy Maja jest u niani to jedziemy do tego co ma porody rodzinne a jak wieczorem lub w nocy to do tego co ma lepszą opiekę po porodzie [emoji6]
Imienia nie mamy, targi ciągle trwają, ale imię dla córki wybraliśmy w dniu porodu więc się tym nie stresuje [emoji23] na razie na short liście jest Bartek, Paweł i Damian, co jeszcze wskoczy to się okaże.

A u młodej po chwilowej poprawie w jedzeniu mięsa powrót do 'Maja nie cbce sosu', 'Maja nie lubi mięsa, tacie daj' itp [emoji6]

A jak u was leci? Dalej masz pobudki co godzinę?

34?!? Myslalam, ze mi napiszesz jakis 28 czy cos. Faktycznie dobrze byloby miec torbe gotową [emoji16] A z wyborem szpitala nie doradze, sama nie bylam pewna czy chce rodzic rodzinnie i zostawiac córkę i jechałam do porodu cala we łzach [emoji16][emoji16]
Jesli chodzi o imie to ja bralabym Pawel, moj brat ma tak na imię [emoji16][emoji16] Ale w sumie pozostałe tez sa spox [emoji16]

A co do pobudek to hmmm, ju bie tak czesto, ale nadal srednio 4 razy w nocy je. Z czego 2 razy butla, bo powoli ja odstawiam.
No i nauczyliśmy sie zasypiac bez kolysania czyli bez noszenia i wozka [emoji16][emoji16] Kolejny etap - zasypianie w łóżeczku [emoji6]
 
Mi już leci 35 tydzień tydzień a torba nie spakowana , wszystko chyba do niej mam, no ale nie moge się zebrać 🙈
Mi wczoraj chyba hormony ciążowe eksplodowały, powiedziałam mojemu facetowi bo mnie czyms tam wkurzył, że jak dałam sobie rade w jednym i drugim szpitalu bez niego to teraz tez sobie dam rade bez niego🙊dobrze ze nie jest pamiętliwy😂😂😉 dla mnie to jest chore z tymi porodami rodzinnymi w jednych można w drugich nie, albo wszędzie albo nigdzie, jakieś takie nierówne traktowanie.

No ja też się do tej torby tak zabieram, że ho ho 😂 ale myślę o tym, żeby ją spakować a to już coś 😉 dużą bierzesz walizkę?

34?!? Myslalam, ze mi napiszesz jakis 28 czy cos. Faktycznie dobrze byloby miec torbe gotową [emoji16] A z wyborem szpitala nie doradze, sama nie bylam pewna czy chce rodzic rodzinnie i zostawiac córkę i jechałam do porodu cala we łzach [emoji16][emoji16]
Jesli chodzi o imie to ja bralabym Pawel, moj brat ma tak na imię [emoji16][emoji16] Ale w sumie pozostałe tez sa spox [emoji16]

A co do pobudek to hmmm, ju bie tak czesto, ale nadal srednio 4 razy w nocy je. Z czego 2 razy butla, bo powoli ja odstawiam.
No i nauczyliśmy sie zasypiac bez kolysania czyli bez noszenia i wozka [emoji16][emoji16] Kolejny etap - zasypianie w łóżeczku [emoji6]

Jak przejdziesz do zasypiania w swoim łóżeczku to poproszę o instrukcje 😂 my już powoli zaczynamy jej mówić, że będzie mieć swoje łóżeczko, swój pokój ale to chyba nie działa 😉
No i szykuje nam się przeprowadzka w terminie porodu, nie wiem jak to ogarniemy 🤷‍♀️
 
reklama
No ja też się do tej torby tak zabieram, że ho ho [emoji23] ale myślę o tym, żeby ją spakować a to już coś [emoji6] dużą bierzesz walizkę?



Jak przejdziesz do zasypiania w swoim łóżeczku to poproszę o instrukcje [emoji23] my już powoli zaczynamy jej mówić, że będzie mieć swoje łóżeczko, swój pokój ale to chyba nie działa [emoji6]
No i szykuje nam się przeprowadzka w terminie porodu, nie wiem jak to ogarniemy [emoji2368]
Dzis pierwszy raz zasnela. Nie sama, sama, bo szczebelek wyjety i mama obejmowala i glaskala, ale dojdziemy i do tego. Lilka w jej wieku juz dawno sama zasypiala, ale u niej wcześniej zaczelam.
A Twoja pójdzie spac z Tata? Uczycie juz ja tego, ze Mamy moze nie byc?
U nas jeszcze jakby udalo sie w nocy zejsc do 2 karmien to juz byloby git. Na razie jest 4 co juz jest sukcesem, ale nadal do wysypiania sie jest daaaleeekoooo...
 
Do góry