reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

29t1d
Kurna to teraz się boję...
A to ciśnienie muszę mieć poniżej 80 te drugie tak ?
Kazała leżeć na lewej stronie tylko i do 36 tc max acard 75 raz dziennie.

Nie stresuj się dodatkowo, tylko właśnie się ciesz ze jesteś pod dobra opieką. Acard zawsze się odstawia w tym czasie, więc to nie jest związane z ciśnieniem.
Ciśnienie musisz monitorować, jak będzie Ci skakać to wylądujesz na patologii ciąży, tam będą cię obserwować i dobiorą ci leki.
Jak ja byłam na patologii to w sali obok była dziewczyna, która trafiła z takimi problemami w 28 tc, w szpitalu była 4 tygodnie aż po lekach to się unormowało i miała wychodzić do domu. Ale dostała informacje, że jak to się będzie powtarzać mimo lekow to może mieć rozwiązana ciążę po 36 tc, oczywiście będą starali się, żeby dotrwała do 38tc ale musiała się liczyć z tym, że to może nastąpić wcześniej.
Te problemy z przepływami, które masz teraz mogą być tymczasowe i samo monitorowanie ciśnienia może wystarczyć jak będzie wszystko w normie. Dlatego spokojnie podchodź do tego, bo masz właściwą opiekę, monitorujesz ciśnienie żeby nie dopuścić do większych problemów. A stres przy ciśnieniu nie pomaga, więc kanapa, dobry serial, ciacho i niech chłop stopy masuje 😁
 
reklama
Nie stresuj się dodatkowo, tylko właśnie się ciesz ze jesteś pod dobra opieką. Acard zawsze się odstawia w tym czasie, więc to nie jest związane z ciśnieniem.
Ciśnienie musisz monitorować, jak będzie Ci skakać to wylądujesz na patologii ciąży, tam będą cię obserwować i dobiorą ci leki.
Jak ja byłam na patologii to w sali obok była dziewczyna, która trafiła z takimi problemami w 28 tc, w szpitalu była 4 tygodnie aż po lekach to się unormowało i miała wychodzić do domu. Ale dostała informacje, że jak to się będzie powtarzać mimo lekow to może mieć rozwiązana ciążę po 36 tc, oczywiście będą starali się, żeby dotrwała do 38tc ale musiała się liczyć z tym, że to może nastąpić wcześniej.
Te problemy z przepływami, które masz teraz mogą być tymczasowe i samo monitorowanie ciśnienia może wystarczyć jak będzie wszystko w normie. Dlatego spokojnie podchodź do tego, bo masz właściwą opiekę, monitorujesz ciśnienie żeby nie dopuścić do większych problemów. A stres przy ciśnieniu nie pomaga, więc kanapa, dobry serial, ciacho i niech chłop stopy masuje 😁
Dziękuję Ci bardzo za tak szczegółowy opis, troszkę ulżyło. Ja Mega nerwus jestem i muszę zacząć nad tym panować i włączyć na luz 🙂 teraz będę mierzyła ciśnienie 3 razy dziennie i zapisywać więc będę miała wszystko pod kontrolą.
Dziś zrobię zakupy juyto zostanie apteka Gemini, w przyszłym tyg wszystko posegreguje. Wezmę się za pranie wszystkiego układanie, prasowanie i będę leżała z łóżkami na kanapie i czekała na moją córeczkę ❤️🥰❤️
 
Dziewczyny kupilsmy dzisiaj wozek 🤩 🤩 🤩 tzn tescie kupili ale taki jaki chcialam. No ja taki chcialam i mi sie taki podoba nikt sie nie sprzeciwal ;) Moje mezowi tez sie podoba ;) W tym wzielismy fotelik i baze i takie inne pierdoly. Co myslicie? Zreszta juz kupiony. Oczywiscie mam wyrzutu ze kupiony przed jutrzejsza wizyta i juz sie boje - eehhh popierdzielona jestem ;)


do tego fotelik i baze i wyszlo ponad 4 tys ale ma wszystko co chcialam i bardzo mi sie kolor podoba ;)
 
Dziewczyny kupilsmy dzisiaj wozek [emoji2956] [emoji2956] [emoji2956] tzn tescie kupili ale taki jaki chcialam. No ja taki chcialam i mi sie taki podoba nikt sie nie sprzeciwal ;) Moje mezowi tez sie podoba ;) W tym wzielismy fotelik i baze i takie inne pierdoly. Co myslicie? Zreszta juz kupiony. Oczywiscie mam wyrzutu ze kupiony przed jutrzejsza wizyta i juz sie boje - eehhh popierdzielona jestem ;)


do tego fotelik i baze i wyszlo ponad 4 tys ale ma wszystko co chcialam i bardzo mi sie kolor podoba ;)
Przy pierwszej corce patrzylam na te marke, ale finalnie wybralam Bebetto. Grubt, ze Tobie sie podoba. Oby sie sprawdził [emoji16]
A jaki fotelik?
 
Dziewczyny kupilsmy dzisiaj wozek 🤩 🤩 🤩 tzn tescie kupili ale taki jaki chcialam. No ja taki chcialam i mi sie taki podoba nikt sie nie sprzeciwal ;) Moje mezowi tez sie podoba ;) W tym wzielismy fotelik i baze i takie inne pierdoly. Co myslicie? Zreszta juz kupiony. Oczywiscie mam wyrzutu ze kupiony przed jutrzejsza wizyta i juz sie boje - eehhh popierdzielona jestem ;)


do tego fotelik i baze i wyszlo ponad 4 tys ale ma wszystko co chcialam i bardzo mi sie kolor podoba ;)
Bardzo fajny i ma zapinany koszyk na dole.Super👍
 
Przy pierwszej corce patrzylam na te marke, ale finalnie wybralam Bebetto. Grubt, ze Tobie sie podoba. Oby sie sprawdził [emoji16]
A jaki fotelik?
no taki z maxi cosa i stacje do tego. Wiesz ja duzo nie patrzylam na te wozki a ten mi sie naprawde podoba poza tym darowanemu koniowy w zeby sie nie patrzy ;) czy jakos tak ;) mi sie on na pardwe bardzo podoba - lubie te kolory poz tym m wszystko czego potzrebuje - ciesze sie ze ma ta funkcje face2face. Chyba nie zrobilm babola ze kupiony przed jutrzejsza wizyta ? Ktos mi powiedial ze nie kupuje sie wozka przed narodzinami diecka ja juz przewrazliwona tez jestem.
 
no taki z maxi cosa i stacje do tego. Wiesz ja duzo nie patrzylam na te wozki a ten mi sie naprawde podoba poza tym darowanemu koniowy w zeby sie nie patrzy ;) czy jakos tak ;) mi sie on na pardwe bardzo podoba - lubie te kolory poz tym m wszystko czego potzrebuje - ciesze sie ze ma ta funkcje face2face. Chyba nie zrobilm babola ze kupiony przed jutrzejsza wizyta ? Ktos mi powiedial ze nie kupuje sie wozka przed narodzinami diecka ja juz przewrazliwona tez jestem.
Ja kupilam tuz po polowkowych. Ja nie wierzę w takie gadanie. Na pewno wszystko jest ok.
A fotelik tez miałam maxi cosi. Teraz druga tez go używa, baza jest bardzo wygodna.
 
reklama
A z Bebetto byłaś zadowolona? Bo ja się właśnie chcę kupić bebetto holland.
Mialam Bebetto Murano i ogolnie super wozek, ale mial jedna wadę - spacerowka nie skladala sie razem z baza, jedna ręka. Przez to nadal zajmował mase kiwjsca w bagazniku.
Teraz mam Cybex Balios S i jest bardzo praktyczny, latwy w skladaniu i w miare lekki.
Fakt nie ma zadnych dodatkowych bajerow, ale nie byly mi one potrzebne.
 
Do góry