reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja kupilam tuz po polowkowych. Ja nie wierzę w takie gadanie. Na pewno wszystko jest ok.
A fotelik tez miałam maxi cosi. Teraz druga tez go używa, baza jest bardzo wygodna.
I ja tez chce tak wlasnie myslecc - do przodu ;) Jeszcze niech tylko jutrzejsza wizyta jakos przeleci i bede bardzo szczesliwa - oczywiscie zeby wszystko dobrze bylo ;) JAk przyjdzie wozek i go rozpakuje to porobie zdjecia ;)
 
reklama
no taki z maxi cosa i stacje do tego. Wiesz ja duzo nie patrzylam na te wozki a ten mi sie naprawde podoba poza tym darowanemu koniowy w zeby sie nie patrzy ;) czy jakos tak ;) mi sie on na pardwe bardzo podoba - lubie te kolory poz tym m wszystko czego potzrebuje - ciesze sie ze ma ta funkcje face2face. Chyba nie zrobilm babola ze kupiony przed jutrzejsza wizyta ? Ktos mi powiedial ze nie kupuje sie wozka przed narodzinami diecka ja juz przewrazliwona tez jestem.
A daj spokoj z tymi przesadami-ten kto wierzyl w gusla temu dupka uschla tak mowi moja kumpela🤣
Ja do porodu mam jeszcze hoho a maz pod koniec lutego remont zaczyna bo nie mamy gdzie trzymac tych wszystkich rzeczy dla niuni.Wozek kupimy w sumie na koncu bo nie mamy nawet zlozonego gdzie trzymac w piwnicy nie chcemy.
 
A daj spokoj z tymi przesadami-ten kto wierzyl w gusla temu dupka uschla tak mowi moja kumpela🤣
Ja do porodu mam jeszcze hoho a maz pod koniec lutego remont zaczyna bo nie mamy gdzie trzymac tych wszystkich rzeczy dla niuni.Wozek kupimy w sumie na koncu bo nie mamy nawet zlozonego gdzie trzymac w piwnicy nie chcemy.
Kasiuniu wiesz jak Ci to zleci ;) Mi sie niby dluzy ale jak patrze wstecz to nie wiem kiedy tyle czas zlecialo. N ktora masz jutro wizyte? Ja dopiero na 19:20 :o
 
Kasiuniu wiesz jak Ci to zleci ;) Mi sie niby dluzy ale jak patrze wstecz to nie wiem kiedy tyle czas zlecialo. N ktora masz jutro wizyte? Ja dopiero na 19:20 :o
Wiem bo nuedawno byla beta a tu niunia 21+4tc😁Tak z mezem kochamy juz ta nasza mala-wielka stopke👣 Moj maz jak ogladal ubranka to powiedzial ze "moja corka to bedzie miala najpiekniejsze ubranka"🤣on tak mnie rozczula😍Maz juz sie nie moze doczekac jak zacznie ten remont sypialni dla naszej Misi❤
Wizyte mam na 15 i juz jestem ogolona hehe-ledwo dalam rade😪
 
Wiem bo nuedawno byla beta a tu niunia 21+4tc😁Tak z mezem kochamy juz ta nasza mala-wielka stopke👣 Moj maz jak ogladal ubranka to powiedzial ze "moja corka to bedzie miala najpiekniejsze ubranka"🤣on tak mnie rozczula😍Maz juz sie nie moze doczekac jak zacznie ten remont sypialni dla naszej Misi❤
Wizyte mam na 15 i juz jestem ogolona hehe-ledwo dalam rade😪
hehhehhehehehehe ja sie wole ogolic jutro co by na wizyte nic nowego nie wyroslo 😂 😂 😂 znajac twoje umilowanie do mody i ubran napewno corcia bedzie pieknie ubrana ;) a wiesz ze tesciom opowiadalam dzisiaj Twoja historie z duza stopka ;) sie usmiali - musialam im sie tez troche podlizac za wozek :p ja sie zawsze boje tych wizyt i pewnie jutro znowu bede miala cisnienie ale pociaszam sie ze jak czuje ruchy tzn ze wszystko bedzie dobrze ;)
 
hehhehhehehehehe ja sie wole ogolic jutro co by na wizyte nic nowego nie wyroslo 😂 😂 😂 znajac twoje umilowanie do mody i ubran napewno corcia bedzie pieknie ubrana ;) a wiesz ze tesciom opowiadalam dzisiaj Twoja historie z duza stopka ;) sie usmiali - musialam im sie tez troche podlizac za wozek :p ja sie zawsze boje tych wizyt i pewnie jutro znowu bede miala cisnienie ale pociaszam sie ze jak czuje ruchy tzn ze wszystko bedzie dobrze ;)
Ja wolalam dzisiaj bo jutro mam troche roboty i nie chce tak na lapu-capu😉Ja raz czuje bardziej raz mniej te ruchy szczegolnie w nocy jest aktywna.Jeszcze mnie nie kopie wiec ma jeszcze troche miejsca.
Ja zawsze po usg mam tydzien spokoju a pozniej znowu lek o niunie.
Przeslalabym Ci fotke tych stopek ale wyskakuje ze za duzy format🥴
 
Ja wolalam dzisiaj bo jutro mam troche roboty i nie chce tak na lapu-capu😉Ja raz czuje bardziej raz mniej te ruchy szczegolnie w nocy jest aktywna.Jeszcze mnie nie kopie wiec ma jeszcze troche miejsca.
Ja zawsze po usg mam tydzien spokoju a pozniej znowu lek o niunie.
Przeslalabym Ci fotke tych stopek ale wyskakuje ze za duzy format🥴
ja zazwyczaj siedze na necie n laptoku i zdjecia zmniejszam w paint. Ja kiedys dwie godziny po wizycie ryczalam i panikowalam bo mi wyszlo ze Natalka jest o 4 dni mlodsza niz powina. Tak sie meczylam dwa tygodnie do nastepnej wizyty - w koncu lukasz w miedzyczasie mnie odcial od internetu 👍 😂:o taka jestem ;)
 
@bazylia128 zrobilam dzisiaj ten koktajl z pietruszki i wlasnie go pije-pyyyyyycha🤤🤤🤤🤤
Nie wiem czy robie to w dobrych proporcjach ale takie to dobre
Wrzucam thermomixowe proporcje :)
IMG_20210208_122832.jpg
 
reklama
Do góry